Home News आन्द्रा*सहित कले*जो नै पे’टबाट नि’स्कियो ,आठ महि’नाको क’ठै बा’बू (भिडियो हेर्नुस् )...

आन्द्रा*सहित कले*जो नै पे’टबाट नि’स्कियो ,आठ महि’नाको क’ठै बा’बू (भिडियो हेर्नुस् ) सहयोग स्वरुप सेयर गरिदिनु होला

143
0

गोर्खाका आरुश उपरकोटि जो जन्मेर आठ महि’ना मात्रै लागका थिए तर उनको पे’टमा थैलो जस्तो देखिन्थ्यो जुनलाई अप्रेसन गरि फ्यालेर घर ल्याइएको रहेछ । पेटबाट आन्ध्रा मात्रै हैन दाहिने पट्टिको क’लेजो नै बाहिर निस्किएको रहेछ र विभिन्न प्रकारका हर्निया मध्य एउटा ती बाबुलाई पनि लागेको चिकित्सकले बताएपछि उनको त्यो पेटमा क’लेजो सहित झुन्डि’एको भागलाई अप्रे’सन गर्दा लगभक अरुलाई १ घन्टा लाग्थ्यो भने उनलाई चार घन्टा भन्दा पनि बढि लागेको उनका पिताले बताए ।

कठै बिचरा बाबू भरखर जन्मिदै मात्रै थिए तर जन्मेसगै यस्तो घा’तक रो’ग पनि सगै लिएर जन्मि’ए ।परिवार पनि त न्यून आयश्रोत भएको र गरिबिकै झुपडिमा रोमलिएको रहेछ ।एकचोटि को उप’चार जेनतेन कसोकसो गरे तर फेरि हस्पि’टल लग्नुपरे आर्थिक अभा’व पर्दोहो ,आउनुहोस् सहयोग गरौ ।
कठै बिचरा बाबू भरखर जन्मिदै मात्रै थिए तर जन्मेसगै यस्तो घा’तक रो’ग पनि सगै लिएर जन्मि’ए ।परिवार पनि त न्यून आयश्रोत भएको र गरिबिकै झुपडिमा रोमलिएको रहेछ ।एकचोटि को उप’चार जेनतेन कसोकसो गरे तर फेरि हस्पि’टल लग्नुपरे आर्थिक अभा’व पर्दोहो ,आउनुहोस् सहयोग गरौ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here