Home News पे’ ट बोकाएर फ’ रार ला’ हुरेले युव’ तिलाई घर लिएर गए...

पे’ ट बोकाएर फ’ रार ला’ हुरेले युव’ तिलाई घर लिएर गए यस्तो भयो अन्तिम सहमति (भिडियो हेर्नुस्)

174
0

भार’तीय से’ नामा कार्यरत धनकुटा लेगुवाका डेभिड लिम्बू नाम गरेका युवकले बिगत तीन बर्षसम्म प्रे ‘मको ना’टक गरेर आफ्नो यौ` न आका’ङ्क्षा पूरा गरेर सम्पर्क बिहिन भएका थिए । माया जा लमा पारेर अथवा भनौ बि’हेनै गर्छु भनेर लला’इफकाइ यौ`न स’म्पर्क राखेर ब’च्चाहुने लगभक पक्कापक्कि भैसकेपछि उनी फ’रार अवस्थामा थिए । फेसबुकबाटै ल भ परेको र म्यासेन्जरमा कुरा हुन्थ्यो तर अहिले डे’भिडले म्यासेन्जरनै ब्लक गर्दिएको कुरो के’टिले खुलाएकि थिइन ।

त्यसैगरि फोन पनि लाग्दैन र कतेहि केही गरि पनि ती युव’क सम्पर्कमा नआइसकेपछि उक्त पि’डित चे’लि अहिले मि’डियामा आउन बाध्य भएकि थिइन।नभन्दै अहिले ती भार’तिय से’ना अथवा आ`रोपि सेना सम्पर्कमा आएर मा’फि माग्दै आफुले उनले श्रि’मतिको रुपमा स्विकार गर्ने प्रतिबद्धता गरे त्यति मात्रै हैन आफू नेपाल आएर ती युवतिलाई घर लगेर आफुहरु नछुटिने कागज समेत गरेको र यस्तो ग’ल्ति अब आफुबाट नहुने बताएका छन् ।अन्ततः उनिहरु खुसिसाथ बस्ने प्रतिबद्धता समेत जाहेर गरे ।यस्तो भएको रहेछ अन्तिम सहमति।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here