Home News नेपालको विज्ञान क्षेत्रमा ऐतिहासिक कदमः पहिलो पटक रकेट परीक्षण, रोबोटद्वारा प्रम ओलीको...

नेपालको विज्ञान क्षेत्रमा ऐतिहासिक कदमः पहिलो पटक रकेट परीक्षण, रोबोटद्वारा प्रम ओलीको स्वागत (सम्मान स्वरुप सेयर गराै)

139
0

नेपालको विज्ञान क्षेत्रमा ऐतिहासिक कदमः पहिलो पटक रकेट परीक्षण, रोबोटद्वारा प्रम ओलीको स्वागत

यो पनि पढ्नुहोस।
१० चैत, काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेपाली कांग्रेसका सांसद गगन थापाले वर्तमान सरकार रहेसम्म संसदको अपमान बढ्दै जाने बताएका छन् ‘जति दिन यो सरकार रहन्छ संसदको तिरस्कार र अपमान उपेक्षा गर्ने काम अझ बढ्दै जान्छ । किनकि प्रधानमन्त्रीलाई यो संसदसँग बदला लिनुछ’, मंगलबार सांसद थापाले प्रतिनिधिसभाको बैठकमा भने, ‘तर, हामी हाम्रो ठाउँबाट संसदको गरिमा कायम राख्नका निम्ति लड्ने छौं ।प्रतिनिधिसभा भंग गर्दा

सांसदहरुको नभइ जनताको अपमान भएको भन्दै उनले जनताले आफूलाई गरेको अपमानको बदला यथोचित समयमा लिने बताए ।संसद विघटन, संसद र सांसदको अपमान, यो लोगो लगाउने केही थान सांसदको तिरस्कार र अपमान होइन सभामुख महोदय । यो ती जनताको अपमान हो । जसले यो संसद बनाएको छ । जसले हामीलाई सांसद बनाएको छ । आफ्नो अपमानको बदला जनताले यथोचित समयमा लिनेछन्’ थापाले भने ।प्रतिनिधिसभा भंग गर्ने निर्णय सही थियो भन्ने स्थापित गराउन सरकारले संसदलाई कामविहीन बनाउन खोजेको उनको टिप्पणी छ ।

कहिले संसद छल्न हठात बैठक स्थगित, कहिले पार्टीभित्रको विरोधी तह लागउन संसद भंग अनि अहिले प्रतिनिधिसभा भंग गर्ने सनक सही थियो भन्ने स्थापित गर्नका लागि संसदलाई कामविहीन बनाउने प्रपञ्च गरिँदैछ’ उनले भने ।अहिले विधेयक अधिवेशन चलिरहेको भन्दै थापाले संसदलाई विजनेश दिन सरकारलाई आग्रह गरे ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here