Home News छोरा गु’माएकी खिमाको छोरा बनेर पुगे धुर्मुस, रुदै रंगशाला बनाउनुस भन्दै हजारौं...

छोरा गु’माएकी खिमाको छोरा बनेर पुगे धुर्मुस, रुदै रंगशाला बनाउनुस भन्दै हजारौं सहयोग गरिन् | Dhurmus (कृपया सहयोग स्वरुप सेयर गराै)

123
0

छोरा गु’माएकी खिमाको छोरा बनेर पुगे धुर्मुस, रुदै रंगशाला बनाउनुस भन्दै हजारौं सहयोग गरिन् | Dhurmus (कृपया सहयोग स्वरुप सेयर गराै)

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
बहुप्रतीक्षित मेलम्ची खानेपानी काठमाडौंवासीका धारामा बल्ल झर्ने भएको छ । सरकारले आइतबारदेखि काठमाडौंका धारामा मेलम्ची पानी छाड्ने तयारी गरेको हो । काठमाडौं उपत्यका खानेपानी लिमिटेड (केयूकेएल) खुमलटार, मीनभवन, महांकाल र अनामनगरस्थित ओभर हेड ट्यांकीमा ४ करोड लिटर पानी भरेर वितरण सुरु गर्न लागिएको छ ।

आगामी २० चैतमा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले मेलम्ची पानी कार्यक्रम उद्घाटन गर्ने तयारी छ । उनीबाट भृकुटी मण्डपस्थित जडित नयाँ धाराको टुटी खोलेर मेलम्ची पानी उद्घाटन गरि“दै छ । त्यसअघि नै आइतबारदेखि मेलम्ची उपआयोजनाअन्तर्गत आयोजना निर्देशनालयले १५ चैतमा ४ करोड लिटर पानी छाड्ने छ ।

यसको दुई दिनपछि सुन्दरीजल र बालाजु बीडीएसमा पानी छाड्ने तयारी गरिएको छ ।त्यसदिन सुन्दरीजलस्थित पानी प्रशोधन केन्द्रबाट दैनिक साढे ६ करोड लिटर पानी छाडिनेछ । आगामी २१ चैतमा पानीपोखरी र बाँसबारीस्थित ओभरहेड ट्यांकीमा दैनिक साढे ८ करोड लिटर पानी छाडेर सो प्रणालीबाट वितरण हुने क्षेत्रका उपभोक्ताका घरमा पानी आपूर्ति हुनेछ । राजधानी दैनिक

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here