Home News अब म आ*त्मह*त्या गर्छु भन्दै चियावाली मिडियामा आइन् । श्री*मानबारे​ खोलिन् नसोचेकै...

अब म आ*त्मह*त्या गर्छु भन्दै चियावाली मिडियामा आइन् । श्री*मानबारे​ खोलिन् नसोचेकै र*हस्य​ (भिडियो हेर्नुहोस)

194
0

अब म आ*त्मह*त्या गर्छु भन्दै चियावाली मिडियामा आइन् । श्री*मानबारे​ खोलिन् नसोचेकै र*हस्य​ (भिडियो हेर्नुहोस)

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
चियावालीका नाममा अहिले सामा’जिक सञ्जालमा चर्चित रहकी श्रृष्टि तामा’गंको घरभेटी निकै सहयोगी रहेछन् । श्रीमानले अलपत्र पारेपछि दुई वर्षकी छोरी काखमा बोकेर उनी रातभरी का’ममा खटिन्थिन् । दुई वर्षकी छोरी पिठ्युमा बोकेर राती ३ वजे उठेर काममा लागेको भिडियो सार्व’जनिक भएपछि उनी चर्चित भएकी हुन् । उका श्रीमानको बारेमा भने अर्को ठूलो रहस्य खुलेको छ । उनले इराक पठाइदिन्छु भन्दै गाउँका धेरैलाई समस्यामा पारेका कार’ण अहिले सम्पर्क विहिन भएको थाहा भएको हो ।

श्रीमानले अल’पत्र पारेर हिडेपछि भाडामा बस्दै आएकी श्रृष्टिले घरभाडा वापत एक लाख १६ हजार रुपैया तिर्न पर्ने थियो । श्रीमान हिडेपछि घरभेटीले श्रृष्टिलाई आफ्नो परिवारको स’दस्य जस्तै राखेका थिए । पहिला दुई कोठा दिने गरेकोमा श्रीमान गएपछि उनीहरुले एउटा कोठा श्रृष्टिका लागि छोडि’दिएका थिए । परिवार जस्तो गरेर राखेका थियौं, श्रृष्टिको घरभेटीले भने, उनको दुख देखेर हामीले भाडा माग्न पनि सकेनौं । उनको इमान्दारीता देखेर घर’वाट निकाल्न पनि सकेनौं ।

उनीहरुले श्रीमान श्रीमतीबीच के सम’स्या हो भन्ने थाहा नपाएको घरभेटीको भनाई छ । गएको पुष महिना देखि नै उनीहरुको सम्बन्धमा सम’स्या देखेको उनीहरुको भनाई छ । तर पछि श्रीमान कोठामै आउन छोडे पछि श्रृष्टि वहिनीको घरमा केही दिन गएर बसेको र पछि आफ्नै घरमा फर्केर आएको घरभेटी महि’लाको भनाई छ । उनले विस्तारै सकेको तिर्छु भनेपछि श्रृष्टिलाई घरवाट निकाल्न नसकेको उनको भनाई छ ।

तर अहिले श्रृष्टि’लाई लिनुपर्ने भाडा सबै मिनाहा गरिदिएको उनीहरुको भनाई छ । श्रृष्टिको घरभेटी हो भन्दा पनि हामीलाई अहिलो गौरव लागेको छ घर’भेटीले भने, आफ्नै श्रीमानले त नहेरेको अवस्थामा उनको इमान्दारीता देखेर हामीलाई पनि माया पलायो । श्रृष्टिले विहानै उठेर काम गरेको देखेपछि मेहनत गर्दा पनि तिर्न नस’केको हो भन्ने लागेर केही नभएको उनीहरुको भनाई छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here