Home News सं’सार चकित पर्ने नेपाली युवा सौगात – फेसबुकले गर्‍यो १६००० अमेरिकी डलर...

सं’सार चकित पर्ने नेपाली युवा सौगात – फेसबुकले गर्‍यो १६००० अमेरिकी डलर दिएर सम्मान (सम्मान स्वरुप सेयर गराै)

106
0

सं’सार चकित पर्ने नेपाली युवा सौगात – फेसबुकले गर्‍यो १६००० अमेरिकी डलर दिएर सम्मान । सं’सार चकित पर्ने नेपाली युवा सौगात – फेसबुकले गर्‍यो १६००० अमेरिकी डलर दिएर सम्मान (सम्मान स्वरुप सेयर गराै)

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
दि भ्वाइस अफ नेपाल सिजन–३’ को डिजिटल अडिसन सुरु भएको छ । नेपालको नम्बर एक गायन रियालिटी शोको रुपमा स्थापित भइसकेको ‘दि भ्वाइस अफ नेपाल’ हिमालय टेलिभिजनले उत्पादन र प्रसारण गर्दै आएको छ ।

नेपाली टेलिभिजन रियालिटी शोका सवैजसो रेकर्ड तोड्दै ‘दि भ्वाइस अफ नेपाल–२’ले करोडौं नेपालीको मन जितेको थियो ।यो शोको तेस्रो सिजनका लागि शनिवारबाट डिजिटल अडिसन सुरु गरिएको हो । १६ बर्ष उमेर पुगेका यूवायूवतीदेखि ४५ बर्षसम्मका प्रतिभाहरुले यो रियालिटी शोमा भाग लिन पाउनेछन् ।

डिजिटल अडिसनमार्फत् आफ्नो गीतको भिडियो रेकर्ड पठाई आवेदन दिन सकिनेछ ।नेपाली गीत संगीतको सबैको प्रिय कार्यक्रम बनेको एक मात्र चर्चित रियालिटी सो दि भोइस अफ नेपालको आजको कार्यक्रमको सुरुवातमै जजहरुको रुवाबासी चलेको छ। एक्कासी गायक राजु लामा रुन थालेपछि संगै बरिष्ठ गायक तथा सर्जक दिप श्रेष्ठ रुन पुगेका थिए।

दिप श्रेष्ठले पुरानो गीत गाएपछि राजुको आँखामा आँसु भरिएको थियो। राजु लामालेनै जबर्जस्ति दिप् श्रेष्ठलाई उक्त गीत गाउन लगाएका थिए। निकै रूहाउने कहानी जोडिएको गीतले राजुको मन छोयो जसको कारण स्टेजनै सुन्य भयो सबैलाई केहि समय भाबुक बनायो। एता प्रमोद खरेल पनि भाबुक भएका थिए।

यो बेला युटुबमा सर्बाधिक हेरिने कार्यक्रम बनेको छ दि भोइस अफ नेपाल। हिमालयन टेलिभिजनले प्रशारण गर्ने उक्त कार्यक्रम दि भोइस अफ नेपालकै युटुब च्यानल मार्फत सार्बजनिक हुने गर्दछ। सिजन ३ को ५ औं भागमा यो बेला सबैलाई रूहाउने भाग बनेको छ। अन्य कलाकारहरु जो सहभागी भएका छन सबैको आँखा रसाएका छन।केहि न केहि नया कुराले सबैलाई छोएको छ। यो हप्ताको दि भोइस अफ नेपाल कस्तो छ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here