Home News भर्खरै हेर्नुहोस् मन्त्रिपरिषद्को आकस्मिक बैठकले गर्यो यस्तो निर्णय, प्रधानमन्त्री ओलीको नयाँ घोषणा...

भर्खरै हेर्नुहोस् मन्त्रिपरिषद्को आकस्मिक बैठकले गर्यो यस्तो निर्णय, प्रधानमन्त्री ओलीको नयाँ घोषणा (भिडियो हेर्नुहोस)

541
0

भर्खरै हेर्नुहोस् मन्त्रिपरिषद्को आकस्मिक बैठकले गर्यो यस्तो निर्णय, प्रधानमन्त्री ओलीको नयाँ घोषणा । भर्खरै हेर्नुहोस् मन्त्रिपरिषद्को आकस्मिक बैठकले गर्यो यस्तो निर्णय, प्रधानमन्त्री ओलीको नयाँ घोषणा (भिडियो हेर्नुहोस)

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नयाँ वर्षमा जनतालाई धरहरा उपहार दिइने बताउनुभएको छ ।प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बिहीबार आयोजित कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री ओलीले भन्नुभयो, ‘भूकम्पबाट क्षतिग्रस्त ऐतिहासिक धरहरा पुर्ननिर्माण अन्तिम चरणमा पुगेको छ ।

आगामी नयाँ वर्षको पहिलो दिन उद्घाटन हुने जनताका लागि नयाँ वर्षको उपहार त्यही हुनेछ ।’सरकारले एकपछि अर्काे नयाँ काम र योजनाको थालनी गरिरहेको पनि उहाँले बताउनुभयो । मेलम्ची खानेपानीलगायत थुप्रै योजनामा सरकारले सफलता पाएको पनि उहाँले बताउनुभयो ।देशलाई सुरुङमार्गमा लैजानेलगायत धेरै काम सरकारले गरेको उहाँले बताउनुभयो ।

बाटो, ढल र विद्युतको तालमेल मिलाउँदै विकासको गतिलाई अझ अघि बढाइने पनि प्रधानमन्त्री ओलीले बताउनुभयो ।इतिहास झल्कने र आधुनिकता टल्कने हिसाबले निर्माणका काम सम्पन्न हुनुपर्ने उहाँको भनाइ छ । ‘समृद्ध नेपाल र सुखी नेपाली’को परिकल्पना पूरा गर्ने लक्ष्यमा सरकार अगाडि बढिरहेको भन्दै उहाँले विकासको गतिलाई रोक्न नदिइने प्रतिबद्धता जनाउनुभयो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here