Home News अन्ततः लक्ष्मीलाई विहे गर्न मन्दिर बोलाएर टाप कसे नायक किशोर खतिवडा; लक्ष्मी...

अन्ततः लक्ष्मीलाई विहे गर्न मन्दिर बोलाएर टाप कसे नायक किशोर खतिवडा; लक्ष्मी बे’हो’स भइन (हेर्नुस् भिडियो)

29
0

नायक किशोर खतिवडा र लक्ष्मी गदालको भिडियोले यति बेला सामाजिक सजाल तातेको । ३ बर्ष एउटै कोठा बसेर किसोर खतिवडाले बारबार पिट्ने समेत गरेको भिडियो सार्वजनिक भइसकेको छ । केहि दिन अघि मिडियामा आएर अब मिल्ने भनेर भिडियो बनाइसके पछि पनि झनै बिवाद चर्किएको छ ।

बेहुली बनेर लक्ष्मीलाई रोइकराई गरेको भद्रकाली मन्दिरमा भेटेका छौ । सबै कुरा बुझ्दा खेरी उनी किशोर रको भनाइ अनुसार मन्दिर गएकी हुन तर किसोरले नत फोन उठाए न त आए उनी । लक्ष्मीको सिँउदो भर्ने सपना अपुरै रह्यो यति मात्र काहा होर पेटमा बच्चा हुर्किदै अर्को तिर ।

बेहुली बनेर लक्ष्मीलाई रोइकराई गरेको भद्रकाली मन्दिरमा भेटेका छौ । सबै कुरा बुझ्दा खेरी उनी किशोर रको भनाइ अनुसार मन्दिर गएकी हुन तर किसोरले नत फोन उठाए न त आए उनी । लक्ष्मीको सिँउदो भर्ने सपना अपुरै रह्यो यति मात्र काहा होर पेटमा बच्चा हुर्किदै अर्को तिर ।

सम्मपुर्ण न्यायलयमा निबेदन पेश गरि सकेको पनि बताएकी छिन् लक्ष्मीले । यसको परिणाम भोली दिनमा हेर्न बाकी नै छ । अहिलेलाइृ भन्ने यो भिडियो हेर्नुहोस्

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here