Home News प्रचण्डमाथि टोपबहादुर रायमाझीले लगाए नसोचेकै यस्तो आ’रोप, माओवादी केन्द्रमा खै’लाबै’ला ! (भिडियो...

प्रचण्डमाथि टोपबहादुर रायमाझीले लगाए नसोचेकै यस्तो आ’रोप, माओवादी केन्द्रमा खै’लाबै’ला ! (भिडियो हेर्नुहोस्)

211
0

प्रचण्डमाथि टोपबहादुर रायमाझीले लगाए नसोचेकै यस्तो आ’रोप, माओवादी केन्द्रमा खै’लाबै’ला ! (भिडियो हेर्नुहोस्)

भिडियो हेर्नुहोस्

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
नेकपा (एमाले) एकता कार्यदल सदस्य गोकर्ण विष्टले आइतबार एमाले एकताको सुखद् समाचार सुन्न पाइने बताएका छन् । शनिबार सिंहदरबारमा बसेको कार्यदल बैठकबाट बाहिरिनेक्रममा पत्रकारसँग कुरा गर्दै विष्टले यस्तो बताएका हुन् ।

एमाले नेताबीचको अविश्वासको अवस्था घट्दै गएको र पार्टी एकता गर्ने सम्बन्धमा दुवै पक्ष इमान्दार भएको भन्दै विष्टले भोलि सार्थक परिणाम र सुखद् समाचार सुन्न पाइने बताएका हुन् ।

‘एमाले नेताबीच अविश्वासको वातावरण घट्दै गएको छ । पार्टी एकता गर्ने सम्बन्धमा दुवैले इमान्दार भएका छौँ’, विष्टले भने, ‘सार्थक परिणाम र सुखद् समाचार भोलि नै सुन्न पाइन्छ ।’ विष्टले कार्यदलको बैठक आइतबार बस्ने बताए पनि समय भने बताएनन् ।

एमाले नेताबीच अविश्वासको वातावरण घट्दै गएको छ । पार्टी एकता गर्ने सम्बन्धमा दुवैले इमान्दार भएका छौँ’, विष्टले भने, ‘सार्थक परिणाम र सुखद् समाचार भोलि नै सुन्न पाइन्छ ।’ विष्टले कार्यदलको बैठक आइतबार बस्ने बताए पनि समय भने बताएनन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here