Home News कस्तो अचम्म ! २५ बर्ष पछि आफ्नै छोराछोरीले बुवाआमाको यसरी बिहे गरिदिए...

कस्तो अचम्म ! २५ बर्ष पछि आफ्नै छोराछोरीले बुवाआमाको यसरी बिहे गरिदिए (हेर्नुस् भिडियो )

348
0

लक्ष्मी शर्मा र बिष्णु प्रसाद लामिछाने जस्ले आफ्नो बिवाह भएको २५ बर्ष पछि फेरि बिवाह गरेका छन् ।निश्चय पनि यो एकदमै अनौठो बिषय हो किनकि नेपाली संस्कृतिमा आफ्नै छोराछोरीले आफ्नै आमा बुवाको फेरि बिवाह गरिदिनु निकै नै नौलो र आश्चर्यजनक नै हो ।

२५ बर्ष सगै रहेर आफ्नो भागमा जेजे पर्छ चाहे सुख होस् यात दुख सबैलाई स्विकार गरेर यतिका बर्ष आफ्ना सन्तानका लागि आदर्श बनेका आफ्ना आमा बुवालाई यसरी बेहुला बेहुलि बनाएर सजाउनुले परिवारिक सुख र समृद्धि एवम् आफ्ना जन्म दिने आमा बुवा प्रति गहिरो स्नेहलाई दर्साउछ ।

उक्त जोडि दुबै शिक्षक पेशामा आबद्ध छन् र आफुहरु जस्तो जोडि भाग्यले मात्रै पाइने रहेछ र त्यो भाग्यमानी आफू हुन पाउँदा हदसम्मको खुसि लागेको उनिहरु बताउँछन् । जिवनलाई जसरि आकार दियो उसै न हुनेरहेछ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here