Home News ईन्द्रेणीकी लोकप्रिय गायिका टिका सानुको तिज गित बुहारी-४ सार्बजनिक उनी दु’र्घ’ट’ना’मा परि...

ईन्द्रेणीकी लोकप्रिय गायिका टिका सानुको तिज गित बुहारी-४ सार्बजनिक उनी दु’र्घ’ट’ना’मा परि खुट्टामा चाेट (भिडियो सहित) स्वास्थ्य लाभको कामना

422
0

पछिल्लो समयकी लोकप्रिय गायिका हुन् टीका सानू। प्रत्यक्ष दोहोरी गाउन अब्बल टिकाका सयौं गीतहरू बजारमा छन् । जसमध्ये अधिकांश गीतहरू दर्शक स्रोताले अत्याधिक रुचाएका छन् ।

त्यसो त टिकाले पछिल्लो केही वर्षयता नयाँ तीजको गीत पनि बजारमा ल्याउँदै आएकी छिन् । टिकाले यस् वर्ष पनि नयाँ तीज गीतको तयारी गरेकी छिन् । उनले “बुहारी” गीतको चौथो सिक्वेल निर्माण गरेकी छिन् ।

यस् वर्षको लागि तीज गीतको अडियो भिडियो निर्माण कार्य अन्तिम चरणमा रहेको भन्दै टिकाले एउटा स्टाटस समेत आफ्नो फेसबुकमा लेखेकी छिन् । उनको स्टाटस हेर्दा एसिड आक्रमणको कथा गीतको भिडियोमा हुन सक्ने अनुमान लगाउन सकिन्छ। किनभने उनले सार्वजनिक गरेको तस्वीरमा टीका एसिड आक्रमण भएको अवस्थामा देखिएकी छिन् ।

उनले लेखेको फेसबुक स्टाटस यस्तो छ ;-
तीज गित (2078)बुहारी भाग 4 को को छायांकन सम्पन्न भयको छ।काम गर्दा धेरै अप्ठ्यारो भयो 2/3 चोटि स्थगित पनि भयो ।आखिरी मा) गते सकियो । काम गर्दै जादा कति समेट्न खोजियका कलाकार हरु छुट्नुभयो नसोचेका कलाकार जोडिनुभयो काम निकै राम्रो मेहेनत गरेका छौ सबै जना ले !धन्यवाद छ सबैलाइ।

कलाकार हरु= रमा थपलिया, सुरबिर पन्डित , गोमा केसि , दिपाशा बिसि , टीका सानू , बबिन ठकुरी ,प्रशान्त बि क , निशान्त बि क , चित्रा पुन , सम्पृया खड्का,बिक्रम आचार्य , धनमाया नेपाली, दिनेश श्रेष्ठ ,सन्ध्या रेग्मी, बिनिता बहिनी बालकलाकार राम लक्ष्मण लगायातअनिता लामा दिदी को ग्रुप लाई हार्दिक आभार छ।छायांकन = सागर गौतमनिर्देशन = मान्शिङ खड्का ,श्रीङ्गार = राकेश रणपालअब को 2/4 दिन मै टीका सानू युटुब च्यानल मार्फत आउदैछ प्रतीक्षा गर्नुहोला धन्यवाद ।

(2078-03-30)
जिन्दगी मा सोचेका कुरा भन्दा धेरै त नसोचेका कुरा हरु हुदा रैछन आज को सुटिङ सकिनै लाग्दा सामान्य हिन्दाहिन्दै लडेर खुट्टा को यो हाल भयो । मैले (2078-04-06 ) सम्म को काम लियको थिय भर दियको थिय तर अब म चाडै काम गर्न सक्छु जस्तो लागेको छैन, डक्टर ले 2/3 हप्ता लाग्छ भन्नुभयको छ। मेरो स्वास्थ को कारन यहाँ हरु मा पर्न जाने नोक्सानी को लागि क्षेमा चाहान्छु अब म केही समय रेस्ट मै हुनेछु धन्यवाद ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here