Home News अन्तत चितवन प्रहरी लाई ठुलाे सफल्ता,Sujita bhandari को ह’त्या’रा सार्वजनिक,आफ्नै दाइ सगकाे...

अन्तत चितवन प्रहरी लाई ठुलाे सफल्ता,Sujita bhandari को ह’त्या’रा सार्वजनिक,आफ्नै दाइ सगकाे सम्बन्ध ले…(भिडियो हेर्नुहोस)

916
0

अन्तत चितवन प्रहरी लाई ठुलाे सफल्ता,Sujita bhandari को ह’त्या’रा सार्वजनिक,आफ्नै दाइ सगकाे सम्बन्ध ले…

भिडियो हेर्नुहोस्

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
सु’जिताले असारको ९ गते सु’कदेवसँग विवाहको प्रस्ताव गरेकी थिइन् । सु’कदेवले न’मानेपछि दु’ईजना बीच वि’वा’द भएको थियो ।सु’जिताले विवाह नगरे म’र्ने ध’म्की दिएकी थिइन् । सु’कदेवले ‘जे ग’र्छ’स् ग’र ’ भनेपछि दुई जनाबीच स’म्पर्क नभएको प्रहरीको भनाइ छ ।

घ’टनाबारे जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले शुक्रबार पत्रकार स’म्मे’ल’न गरी जा’नकारी गराएको हो ।समाजिक तथा नै’ति’क क’ठि’ना’इ’का कारण सकेसम्म वि’देश जाने यो’जना बनाएका थिए । सं’भ’व नभए ए’कआपसमा अ’प’ह’र’ण’को बा’ह’ना ब’ना’इ कसैले थाहा न’पाउने ठाँउमा गएर बस्ने यो’जना ब’नाएको अनुसन्धानबाट खु’लेको छ ।

सु’कदेवलाई काठमाडौंबाट पक्राउ गरी जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले अ’नुसन्धान अघि ब’ढाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका प्रमुख एसपी ओ’मप्रकाश अधिकारीले बताए ।सु’जितासँग खि’चेको फो’टो सु’क’देवले डि’लि’ट गरेका थिए ।प्रहरीले मो’बाइलबाट सबै फो’टो रि’क’भ’र ग’रेर झि’के’को छ ।

सु’कदेव र सु’जिता काठमाडौंमा एकैसाथ ब’स्ने यो’ज’ना ब’नाएका थिए ।दिदीको घर गएकी सु’जिताले सु’कदेवलाई काठमाडौंमा तु’रुन्त को’ठा खो’ज्न द’बा’ब दि’एको अनुसन्धानबाट खु’लेको छ । ‘हाम्रो अनुसन्धानबाट सु’जि’ताको एक वि’शेष व्यक्तिसँ’गको सम्बन्ध प’त्ता ल’गायो ।

दा’जुबहिनीको भन्दा पनि शं’का’स्प’द रहेको परिवार स्रो’त’बाटै थाहा भयो, ‘अ’नुसन्धान अधिकारी डि’एसपी इन्द्रबहादुर रानाले भने ‘ ,’सबै प्र’मा’ण र त’थ्यबाट हामीले पत्ता ल’गाउन सफल भयौं।’ सु’जिता बु’द्धशा’न्ति क’लेजमा बीबीएस चौथो वर्ष परीक्षा सकेर वि’दामा ब’सेकी थिइन् ।

गत असार २० गते ब्र’ह्मास्थान सा’मुदायिक व’नको भी’रमा सु’जिताको श’व भे’टिएको थियो । सु’जिता असार ११ गते साथीको घरमा जा’न्छु भनेर हिँ’डेकी थिइन् ।पहिला परिवारले ह’त्या’को आ’शं’का गरेर जा’हे’री दिएका थिए । अहिले घ’टनाको वि’षयमा आमा अ’म्बिका भण्डारीले सु’कदेव वि’रु’द्ध आ’त्म’ह’त्या दु’रु’त्सा’हन’’को जा’हे’री दिए’की छिन्

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here