Home News भर्खरै रबि लामिछानेले ल्याए यस्तो खबर , हेर्नुहोस् आज यस्तो

भर्खरै रबि लामिछानेले ल्याए यस्तो खबर , हेर्नुहोस् आज यस्तो

448
0

भर्खरै रबि लामिछानेले ल्याए यस्तो खबर , भिडियो हेर्न तल पट्टी जानुहोस्

नायक पल शाहले देख्न सकेनन् पहिरो पिडितको आँसु, बाढी पहिरो पीडितलाई राहात लिएर बागलुङ पुगे
काठमाडौं । पछिल्लो पुस्ताका बहुचर्चित अभिनेता हुन् पल शाह । नेपालमा कोरोना कहरको सुरुवातसँगै अभिनेता पलले अन्य कलाकारहरुको भन्दा फरक छवि देखाए । उनले फिल्मको छायांकन नभएको समयमा नै समाजसेवा सुरु गरे । कोरोना संक्रमणको समयमा खानपान समेत वितरण गरेका पलले पछिल्ला दिनमा प्राकृतिक प्रकोपका पिडितहरुलाई पनि सहयोग लिएर गाउँ गाउँमा पुग्न थालेका छन् ।

गत बुधबार राति बाग्लुङको ढोरपाटन नगरपालिका वडा नम्बर ८ र ९ मा बाढी र पहिरो जाँदा ठूलो धनजनको क्षति भएको थाहा पाए लगत्तै पल सहितको टोली बागलुङका बाढी पहिरो पीडितलाई खाद्यान्न र आर्थिक सहयोग गर्ने उदेश्यले आज एकाबिहानै त्यसतर्फ लागेको बताइएको छ । गत बुधबार राति बाग्लुङको ढोरपाटन नगरपालिका वडा नम्बर ८ र ९ मा बाढी र पहिरो जाँदा ठूलो धनजनको क्षति भएको थियो ।

बाढी पहिरोबाट पीडित बनेका उनीहरुलाई पल शाहसहितको टीमले राहत प्रदान गर्न लागेको बताइएको छ । आज बिहान काठमाडौंबाट हिँडेको पल साहको सहयोगी टिम भोलि बुधबार मात्रै पहिरो गएको स्थानमा पुग्ने बताइन्छ । पलको टिमले करिब ३० देखि ४० परिवारलाई प्रति परिवार एक बोरा चामल, नुन, तेल दाललगायतका खाद्यान्न प्रदान गर्ने तयारी गरेको बताइन्छ ।

पल शाह प्रतिष्ठान, हाम्रो टिम नेपाल र दुर्गेश थापाको समूहले सो राहत प्रदान गर्न लागेको हो । यही भदौ १७ गते बुधबार बाग्लुङको ढोरपाटन नगरपालिकामा गएको सो बाढी पहिरोमा परेर ज्यान गुमाएका १४ जनाको शव पहिचान भएको छ भने अझै करिब २ दर्जन सर्वसाधारण बेपत्ता भइरहेको र उनीहरुको खोजीकार्य भइरहेको बताइएको छ ।

त्यस्तै यसअघि नायक पल शाहको टिमले कालिकोट पुगेर पहिरो प्रभावितलाई सहयोग वितरण गरेका थिए । हाम्रो टिम नेपाल र पल शाह प्रतिष्ठानको सहकार्यमा पहिरो पिडितलाई सहयोग गर्न त पल शाह काठमाडौंबाट कालिकोट पुगेर त्यहाँका ४० परिवार पहिरो प्रभावितलाई खाद्यान्न, बिस्तरा लगायतको सहयोग वितरण गरेको छ ।

नायक पल शाहले कालिकोट यात्रा क्रममा बाटोमा आफैंले खाना पकाएर खाएका तस्विरहरु सामाजिक सञ्जालमा सार्वजनिक गरेका थिए । बाढी पहिरोका कारण यात्रा कष्टकर भए पनि कालिकोटको पिडा महसुस गरेर सहयोग गर्न पुगेको बताए । कालिकोट नरहरिनाथ गाउँपालिकामा पहिरो जाँदा ठूलो जनधनको क्षति भएको थियो ।

भर्खरै रबि लामिछानेले ल्याए यस्तो खबर , हेर्नुहोस् आज यस्तो

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here