Home News Exclusive: ट्राफिक प्रमुख नै एक्कासी उ’त्रिए सडकमा | यात्रुलाई सास्ती दिनेलाई धमाधम...

Exclusive: ट्राफिक प्रमुख नै एक्कासी उ’त्रिए सडकमा | यात्रुलाई सास्ती दिनेलाई धमाधम का*रबाही, भिडियो (जानकारीका लागि सेयर गराै)

314
0

Exclusive: ट्राफिक प्रमुख नै एक्कासी उ’त्रिए सडकमा | यात्रुलाई सास्ती दिनेलाई धमाधम का*रबाही, भिडियो (जानकारीका लागि सेयर गराै)

भिडियो हेर्नुहोस्

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
पछिल्लो समय टिकटकमा निकै चर्चामा रहेका जोडी हुन्, सरोज प्रजा र बिना राउत । हिन्दी गीत पानी पानी होगईमा टिकटक बनाएर लकडाउनको समयमा निकै नै भाईरल भए । त्यसअघि पनि म्युजिक भिडियोहरुमा व्यस्त नै रहेका सरोज र बिनालाई त्यसपछि कामको चाप बढ्यो ।

छमछमीबाट डान्सरको रुपमा चिनिएका सरोज र तोरी तेल लाएर बोलको गीतबाट चर्चा पाएकी बिना अहिले धेरै नै व्यस्त छन् । यो जोडीलाई रियलमै पनि दर्शकहरुले जोडी होस भन्ने चाहना व्यक्त गर्दै सयौं कमेन्६ गर्दै आएका छन् ।

यसैबिच सरोज र बिनको बिहे भएको छ । दर्शकहरुको चाहना अनुसार आफुहरुले बिहे गरेको बताउँदै सरोज र बिनाले रमाईलो कुराकानी गरे । उनीहरुले बिहे कै दिन अब यसपछिको भविष्यका योजनाहरु सुनाए । बिनाले सरोजले अबका दिनमा आफ्नो लागि खाना बनाउनु पर्ने लगायत बिभिन्न सर्तहरु राखिन् ।

के बिना र सरोजले साँच्चै बिहे गरे त रु बिनाले सरोज र आफ्नो मित्रता र प्रेमको बारेमा खुलेर बताईन् । उनीहरुको पछिल्लो व्यस्तता टिकटकमा चर्चा पाएकै कारण भएको उनीहरुले स्विकार गरे ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here