Home News कसरी उल्लु बनाउदै आएका रहेछन विजय शाहीले भनेर पुण्य गौतमसंग विजयकै जस्तो...

कसरी उल्लु बनाउदै आएका रहेछन विजय शाहीले भनेर पुण्य गौतमसंग विजयकै जस्तो डेमो देखाउन आए अर्का युवक ! हेर्नुहोस् (भिडियो सहित)

468
0

भिडियो हेर्नुहोस्

विजय शाहीसंगको अन्तर्वार्ता भनेर नेल्सनले सार्बजनिक गरेको उक्त भिडियोको धेरै नेपाली युट्युबरहरुले रियाक्सन भिडियो पनि बनाएका थिए । त्यस्तै नेल्सनले युट्युबमा राखेको विजय शाहीको भिडियो मुनि हजारौ नेपालीहरुले प्रतिक्रिया समेत दिएका थिए ।

भिडियो अपलोड गर्दा सम्म विजय शाहीमा सामान्य प्रतिभा त छ कि जस्तो सम्झेर नेल्सनले युट्युबमा राखे पनि त्यस मुनि आएको प्रतिक्रियाले नेल्सनको आखा खोलीदिएको थियो ।

अमेरिकी मेमरी एथलेट नेल्सन डेलिसले अन्तत विजय शाहीको असली रुप पहिचान गरेका छन । नेल्सन आफै चार पटक अमेरिकन मेमरी च्याम्पियन समेत हुन् ।

केहि समय अगाडी विश्वको सर्बोच्च शिखर सगरमाथा चढ्न नेपाल आएको बेला विजय शाहीको अनुरोध स्वीकारेर उनलाई भेटेपछि विजय शाही सहि हो जस्तो पाराको भिडियो बनाएर आफ्नो युट्युब च्यानलमा अपलोड गरेपछि उनको उक्त भिडियो नेपाली माझ निक्कै चर्चामा आएको थियो ।

उनको भिडियो मुनि हजारौले विजय शाही मात्र स्क्यामर हुन्, नेल्सनलाई उल्लु बनाए जस्ता प्रतिक्रियाको वर्षा भएको छ । नेल्सनलाइ उक्त भिडियोमा विजयले कसरी बे.बकुफ बनाए भनेर धेरै युट्युबहरुले प्रमाण पनि देखाएका थिए । ति भिडियोहरु पनि नेल्सनले राम्ररी केलाएर अन्तत उनि आफु स्क्याम भएको निष्कर्षमा आएका छन ।

नेल्सनले आफु उल्लु बनेको भन्दै दोश्रो भिडियोमा स्वीकारेका छन । यसै बीच विजय शाहीले मानिसलाई कसरी उल्लु बनाउदा रहेछन भनेर देखाउन एक युवक मिडियामा आएका छन । विजय शाही काण्डको वि.रोधमा अग्रणी भूमिकामा देखिएका पुण्य गौतम कै अगाडी ति युवकले विजय शाही कै जस्तो डेमो समेत देखाएका छन ।

ति युवकले विजय शाहीले गर्न सक्ने ह.र्कतहरुको बारेमा पनि उनले स्पष्ट पारेका छन । उनले दिएको डेमो र कुराकानीको पुरा अंश यहाँबाट हेर्नुहोसः

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here