Home News घर आउने बितिकै श्री- मान्ले श्रीम -तीलाई रातिको ४ बजे च-क्कुले घोपी...

घर आउने बितिकै श्री- मान्ले श्रीम -तीलाई रातिको ४ बजे च-क्कुले घोपी घोपी यस्तो गरे Banke News (भिडियो हेर्नुहोस)

292
0

घर आउने बितिकै श्री- मान्ले श्रीम -तीलाई रातिको ४ बजे च-क्कुले घोपी घोपी यस्तो गरे Banke News (भिडियो हेर्नुहोस)

भिडियो हेर्नुहोस्

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
ओखलढुंगा निवासी युवराज बुढाथोकी रोजगारीको क्रममा विदेश थिए ।उनकी श्रीमती पार्वती लामिछाने घरमै छोराछोरीको हेरविचार गर्दै एउटा सनो पसल सम्हालदै आएकी थिइन् ।तर क्स्तो अचम्मको घ टना,युवाराजका आफ्नै भिनाजुले उनकी श्रीमती पार्वतीलाई लिएर हिडेका छन् ।

भिनाजुले अहिले युवराजको सम्पूर्ण घर नै बिगारेर हिडेका छन् ।दिदी र भाइ युवराज अहिले निकै पि डामा गुज्रिएका छन् ।युवराजकि दिदिले आफ्नो श्रीमानलाई पार्वतीसंग सु ती रहेको भेटेकी हुन् ।उनले आफ्ना श्रीमान यसरी बुहारीसंग ल ठारिएको देख्दा उनलाई कस्तो भयो होला त्यो हामी कल्पनापनि गर्न सक्दैनौं ।

युवराजका बुबा अहिले हामीसंग रु दै आएका छन् ।छोराले कमाएको पैस बुहारी पार्वतीले सबै भिनाजुलाई खुवाएको र अहिले घरमा एक पैसापनि नभएको हुँदा आफुले रिन काडेर घर चलाउनु परेको उनी बताउँछन् ।

पार्वती र उनका ना ठो भिनाजु अहिले फ रार छन् ।बुबाका अनुसार आफुले कमाएको र छोराले कमाएको सबै पैसाले पसल खोलेको र अहिले पसल नै बे हाल बनाएर बुहारी भिनाजुसंग भागेको हुँदा उनी आफ्ना छोरा र छोरीकोलागि न्या य खोज्दै भौतारी रहेका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here