Home News सबैले माया मारेकी अनिता खड्का घर फर्किदै ,यस्तो छ पछिल्लो अबस्था binod...

सबैले माया मारेकी अनिता खड्का घर फर्किदै ,यस्तो छ पछिल्लो अबस्था binod khadka anita khadka (भिडियो हेर्नुहोस)

226
0

सबैले माया मारेकी अनिता खड्का घर फर्किदै ,यस्तो छ पछिल्लो अबस्था binod khadka anita khadka (भिडियो हेर्नुहोस)

भिडियो हेर्नुहोस्

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
घनश्याम बिक उमेरले २३ वर्ष मात्र पुगे,उनको शरिरमा ठूलो प्वाल छ,मा सु खाएको निहुमा,ह ड्डि फो क्सोमा गडेका कारण पिप जम्यो,कोत्रीयो,बिस्तारै बिस्तारै घा उ बढ्दै गएपछि आज यस्तो अवस्थामा छन । क ठै यति कलिलो उमेरमा के आईलाग्यो नि,उपचार गर्ने पैसा सम्म छैन ।

राप्ती बाके स्थायी घर भएका घनश्याम घरका काईला छोरा हुन। सामान्य पेट दु खेपछी उनी हस्पिटल गएका थिए,कोहलपुर हस्पिटलमा चेकजाँच गर्दा,फो क्सोमा पानी जमेको र ठुलै घा उ भएको थाहा भयो,पछि उपचार गरेर पानी निकालियो,बारम्बार म र्दै बाचेका यी युवा रु दै रु दै आज मिडियामा आएका छन ।

घनश्याम बिकको श्रीमती र छोरा समेत छन,श्रीमानको उपचार गर्नको लागि उनी बिदेश गएकी छिन,कति महान श्रीमती ।छोरा डेढ वर्षको हुदा देखि उनी बाहिरीदै उपचार गर्दै आएकी छिन । श्रीमतीको त्याग र तपस्या देखि घनश्याम भक्का निए । यस्ती श्रीमती पाउने श्रीमान कति भाग्यमानी ।

सारो गार्हो काम गर्दा चै असहय पीडा हुने बताए,त्यतिबेला ठुला ठुला र ग त का ढिक्काहरु खस्ने गरेको बताए,अ प्रेसन को मिति मङ्सिरको पहिलो हप्ताको दिएको छ उनलाई । अ परेसन गर्दा ठूलो धनराशि चाहिने भएकाले सहयोग माग्दै उनी मिडियामा आएका छन ।अहिले यो परिवार हदैसम्मको दुखबाट गुज्रिरहेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here