Home News शिल्पाले छोरी समिशासंग शेयर गरिन् यति राम्रो भिडियो

शिल्पाले छोरी समिशासंग शेयर गरिन् यति राम्रो भिडियो

157
0

बलिउड अभिनेत्री शिल्पा शेट्टी इन्स्टाग्राममा निकै सक्रिय छिन्। पति राज कुन्द्रा अ श्‍ली ल सामग्री प्रकरणमा फ सेपछि उनी लामो समयदेखि इन्स्टाग्रामबाट टाढा थिइन्।

तर, त्यसपछि बिस्तारै उनी एक पटक फेरी सक्रिय भइन् र उनको तस्वीर र भिडियो साझा गर्न थालीन्। अब उनले आफ्नी छोरी समिशा संग इन्स्टाग्राममा एक सुन्दर भिडियो अपलोड गरेकी छिन्, जुन प्रशंसकहरु बाट धेरै माया प्राप्त गरीरहेको छ।

भिडियोमा शिल्पा र उनकी छोरी समिशाले मिल्दो लुगा लगाएका छन्। शिल्पा र समिशाले कोरल शेडमा मिल्दो प्रिन्टेड लाउन्जवेयर र हेयरब्यान्ड लगाएका थिए। यो भिडियो तस्वीर कोलाज हो। जसमा शिल्पाले छोरी समिशालाई काखमा लिएकी छिन् उनी छोरीसंग खेल्दै छिन्।

यस भिडियो को पृष्ठभूमि मा हरियाली को एक झलक देखिने छ। भिडियोको क्याप्सनमा शिल्पाले जोडिनु र जित्नु लेखेकी छन्। भिडियोमा, उनकी छोरी समीशा र शिल्पा दुबै धेरै खुसी देखिन्छन्।

शिल्पा शेट्टीको आगामी फिल्म निकम्मा सह कलाकार अभिमन्यु दासानीले उनको यो भिडियोमा हा र्ट इमोजी बनाएर आफ्नो प्रेम व्यक्त गरेकी छिन्। यसअघि शिल्पाले छोरी दिवसको दिन समीक्षाको भिडियो पनि पोस्ट गरेकी थिइन्। भिडियोमा शिल्पाकी छोरी शमिशा गणेश आरतीको क्रममा उत्साहित भइरहेकी छिन्। यससँगै शिल्पा शेट्टी पनि उनलाई चीयर गर्दै छिन्। यो आमा छोरी भिडियो साँच्चै प्यारा देखिएका छन्।

यो सुन्दर भिडियो सेयर गर्दै शिल्पा शेट्टीले क्याप्सनमा लेखेकी छिन्९ हामी, मेरी छोरी र सबैलाई छोरी दिवसको शुभकामना। मलाई चुन्नुभएकोमा समिशालाई धन्यवाद। मँ तिमीलाई वचन दिन्छु कि जे होस् हामी आमा र छोरी शुरू बाट नै छौं, हामी सधैं मुटु मा सधैं को लागी सबै भन्दा राम्रो साथी हुनेछौं। म तिमीलाई माया गर्छु, मेरी छोरी।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here