Home News अन्तत: पाइलट AG Sherpa माथि नै का*रबाहीमा, जसले ब*चाए ७३ जना |...

अन्तत: पाइलट AG Sherpa माथि नै का*रबाहीमा, जसले ब*चाए ७३ जना | भोलि बाट रबि लामिछानेको टिभी (भिडियो हेर्नुहोस)

409
0

अन्तत: पाइलट AG Sherpa माथि नै का*रबाहीमा, जसले ब*चाए ७३ जना | भोलि बाट रबि लामिछानेको टिभी (भिडियो हेर्नुहोस)

भिडियो हेर्नुहोस्

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
त्यहाँ धेरै मानिसहरु छन् जो नेपाली टिकट मा भाइरल गरेर आफ्नो जीवन परिवर्तन गर्छन्। हाम्रो समाज मा अझै पनी धेरै ठाउँहरु छन् कि संचार को क्षेत्र बाट टाढा छन्। जो व्यवसाय को लागी मिडिया छनौट गरेका छन् उनीहरुको रातारात जीवन परिवर्तन भएको छ। धेरै मानिसहरु आफ्नो समय अरुको लागी बिताउँछन्।

यदि तपाइँ समयको संसार बुझ्नुहुन्छ, तपाइँ तपाइँको जीवन परिवर्तन गर्न कहीं पनि जानु पर्दैन। तपाइँ संसार मा हेर्न को लागी यदि तपाइँ घर मा रहन सक्नुहुन्छ। यदि हामी विश्व समाज र वर्तमान वातावरण लाई बुझेर हाम्रो यात्रा तय गर्छौं, हामी जहाँ भए पनि हाम्रो भविष्य लाई आकार दिन सक्छौं।

हाम्रो समाज मा, अझै पनी धेरै मानिसहरु छन् जो सोशल मिडिया लाई बुझ्दैनन्, कति ज्यान गुमाएका छन् र कति देवता बनेका छन्। कायरले संसार हल्लायो। नेटवर्क एक खराब माध्यम हो।

यो धेरै समय लाग्दैन कसैको जीवन परिवर्तन गर्न को लागी यदि एक सामाजिक सञ्जाल को उपयोग गर्न को लागी एक को आफ्नै घर को आराम बाट संसार को कुनाहरु को बारे मा जानकारी प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। यो कसरी र कहाँ यो प्रयोग गर्ने को अध्ययन पछि सामाजिक मिडिया को उपयोग गर्न को लागी एक मात्र तरीका हो।

सुदूरपश्चिमको कैलालीमा जन्मेकी गीता ओलीले बर्दियामा उनका काकाको घरमा पढाई जारी राखिन्। उनी पढ्नका लागि आफ्नो भाइसँग काठमाडौं गएकी थिइन्। लकडाउन को समयमा, जब सबै टिकट मा थिए, उनी पनि थाहा बिना टिकट बनाउन थाले। उनको टिकट भाइरल भए पछि, उनी आफ्नो जीवन मा एक फरक यात्रा गर्न थाले। जब टिकट भाइरल भयो, उनी धेरै क्षेत्रहरु बाट निमन्त्रणा प्राप्त गर्न थाले। जसले गरे राम्रो प्रेरणा दिन थाले।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here