Home News अचार देखि गुन्द्रुकसम्म युरोपमा बेच्ने रेखा दिदीको कथाः यसरी सिकाइन् खुर्सानीको अचार...

अचार देखि गुन्द्रुकसम्म युरोपमा बेच्ने रेखा दिदीको कथाः यसरी सिकाइन् खुर्सानीको अचार बनाउने तरिका (भिडियो हेर्नुहोस)

315
0

अचार देखि गुन्द्रुकसम्म युरोपमा बेच्ने रेखा दिदीको कथाः यसरी सिकाइन् खुर्सानीको अचार बनाउने तरिका

भिडियो हेर्नुहोस्

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
विश्वास छ कि समाचार सबै को लागी हो र सबै मानिसहरु लाई कुनै पनी समय, कहीं पनी साँचो र तथ्या्क जानकारी प्राप्त गर्न को लागी एक समान अधिकार छ। अनलाइन पत्रकारिता को। हामी सबै को लागी सुलभ वास्तविकता लाई लाने र सामाजिक, आर्थिक र राजनैतिक रूपान्तरण को लागी जनता लाई एक साथ ल्याउने लक्ष्य राख्छौं।

हामी यो समाचार लाई तुरुन्तै ल्याउन प्रतिबद्ध छौं जब यो फसल बाहिर। हामी पनि मूल्या reporting्कन र एक आकर्षक र सुरुचिपूर्ण तरीका मा राजनीति, व्यापार, संस्कृति, यात्रा, फेसन, खेलकुद र शिक्षा मा व्यापक रिपोर्टिंग र कमेन्ट्री प्रदान गर्दछौं। हाम्रो अनलाइन साइट एक माध्यम को लागी नेपाली जनता लाई दुनिया को हरेक नुक्कड र कुना मा बसोबास गर्न को लागी हो।

सपना ठूलो। लक्ष्य सेट गर्नुहोस्। कारवाही गर्नु। तपाइँलाई पहिले तपाइँको आत्म मा विश्वास गर्न आवश्यक छ। प्रत्येक सपना एक विश्वास र एक भोक को रूप मा शुरू हुन्छ। एक भन्दा पहिले मात्र के तपाइँ पहिले नै छ, सबैलाई के छ भन्दा बढी हुन आवश्यक छ। आँफैमा बिश्वास गर।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here