Home News कोरोना पुष्टि पछि होमआइसोलेशन बस्न घर जाँदै थिए, दुर्घ”टनामा परी बाटोमै मृ”त्यु...

कोरोना पुष्टि पछि होमआइसोलेशन बस्न घर जाँदै थिए, दुर्घ”टनामा परी बाटोमै मृ”त्यु !

303
0

मकवानपुरको मनहरि गाउँपालिकाको वडा न ९ स्थित रजैयामा मिनीबसको ठक्करबाट एक मोटरसाइकल चालकको शनिबार मृ-त्यु भएको छ ।पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्र्तगत भरतपुरबाट हेटौँडातर्फ आउँदै गरेको बा ३ ख ९६६४ नम्बरको मिनीबस र हेटौँडाबाट चितवनतर्फ जाँदै गरेको ना ४९ प २४०० नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएपछि मोटरसाइकल चालक भरतपुर महानगरपालिका वडा न ७ का २८ वर्षीय दीपेन्द्र अधिकारीको मृ-त्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता एवम् प्रहरी नायब उपरीक्षक इन्द्रबहादुर रानाले जानकारी दिए ।

मिनीबसको ठक्करबाट घाइते भएका अधिकारीलाई हेटौँडास्थित चुरेहिल अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृ-त्यु भएको बताइएको छ । मिनीबस र चालक प्रहरी नियन्त्रणमा छन् ।अधिकारी मकवानपुरको बकैया गाउँपालिकाको कार्यालयमा इन्जिनियर पदमा कार्यरत थिए । मृ-तक कोरोना सङ्क्रमित रहेको र होमआइसोलेशनका लागि घर जानेक्रममा मिनीबसको ठक्करबाट मृ-त्यु भएको गाउँपालिका अध्यक्ष दामोदर खनालले बताए।

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here