Home News अमेरिका उड्ने दिन मृ त फेला परेकी अनिताका ससुराले खोले घ टनाको...

अमेरिका उड्ने दिन मृ त फेला परेकी अनिताका ससुराले खोले घ टनाको कहा*लीलाग्दो रह*स्य (भिडियो हेर्नुस्)

273
0

असोज २३ गते सनिवार अनिताको अमेरिका जाने उडान थियो ।अनिताका श्रीमान अमेरिकामा छन् र श्रीमानसंग बसेर जीवनको बाँकी सपना पूरा गर्न उनी अमेरीका जाँदै थिइन् ।अमेरिकामा श्रीमानले अनितालाई स्वागत गर्न तयार बसेका थिए तर यता अनिताको श व फेला पर्यो ।

माइतमा अनिताका आमाबुबा छोरीलाई अन्तिम बिदाइ तयार बसेका थिए ।तर घरबाट अनिता झु न्डिएर म रेको खबर अएपछी सबै जना चकित परेका थिए ।अनिता हरेक कुराको नोट डाइरीमा लेखेर राख्ने गर्दिन् ।त्यसै नोटमा उनले देवर,सासू लगायतका परिवारले निकै पि डा दिने कुरा लेखेकी छिन् ।

श्रीमानले निकै माया गरेपनि उनी सात समुन्द्र पारी भएपछि घरमा एक्लै उनी भएपछि सधैं पि डा खेप्नु परेको उनको गु नासो रहेछ ।अमेरिकामा नेपाली गरगहनाको निकै महत्त्व हुने भएकाले अनिताले आफ्ना गहनाहरु उतै लग्न खोजेको र त्यो कुरा सासुलाई चित्त नबुझेपछी झ गडा हुने क्रममा यस्तो घ टना घटेको शंका गर्न सकिन्छ ।

अनिताको ससुरासंग हामीले कुराकानी गर्दा अनितालाई आफुले छोरी जस्तै व्यवहार गरेको बताए ।उनले आफ्नो छोरी नभएको र बुहारीलाई एकदमै स्वतन्त्र दिइएको कुरा बताएका छन् र उनको मृ त्युले आफू निकै दुखी भएको पनि बताएका छन् ।

तर माइती पक्षको अनुसार अनिताले आ त्मा ह त्या नगरि उनलाई झु न्डाइएको ठम्याइ छ ।अनिताको उचाई पनि निकै होचो भएको हुँदा उनी पङ्खासम्म पुगेर झु न्डिन सक्दै नसक्ने भएकाले घ टनाको उचित छानबिन गर्न प्रहरीलाई आग्रह गरेका छन् ।

भिडियो हेर्नुस् :-

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here