Home News इन्द्रेणीमा दोहोरी गाएर फर्किएकी बिन्दिया फेरि होटलमा भाडा माझ्दै गरेको फेला परिन्...

इन्द्रेणीमा दोहोरी गाएर फर्किएकी बिन्दिया फेरि होटलमा भाडा माझ्दै गरेको फेला परिन् कठै (भिडियो हेर्नुस्)

135
0

निकै मीठो आवाज भएकी एकजना नानी छिन् ।उनको आवाजमा जुनसुकै लोक गीत सुन्दा आनन्द महसुस हुनेगर्छ ।यी नानीको नाउँ बिन्दिया हो ।अहिले उनी आफ्नी आमाको होटलमा आमालाई सघाउदै भाडा माझ्दै र खाजा बनाउदै बसेकी छिन् ।

उनका पीताले पहिलै बिन्दिया र आमालाई छोडेर हिडेका थिए ।परिवारसंग वर्षौंसम्म उनी सम्पर्कमै रहेका थिएनन् ।तर भर्खरै केही समय देखि भने उनका बुबा बोल्न थालेका छन् र बिन्दियालाई छिट्टै घर फर्कने कुरापनी बताएका छन् ।

बिन्दिया स्कुल पनि पढ्ने गर्दछिन र खाली समयमा एक्ली आमालाई सघाउन उनी होटल जाने गर्छिन् ।उनको पढाई पनि निकै राम्रो भएको बिन्दियाकी आमाले हामीलाई बताइन ।श्रीमान अब घर आउने खबर आएपछी उनीपनी निकै खुशी छिन् ।

आफ्नी आमाले एक्ली भएर पाएको दुख सम्झदा निकै भावुक हुन्छिन् बिन्दिया ।आमा र अब बुबापनी घर आएपछि सधैं मिलेर बसेको हेर्ने चाहाना उनको रहेको छ ।

भिडियो हेर्नुस् :-

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here