Home News तिन दिन देखि भोकभोकै यी युवती ! छोरा मृ’त्युको मुखमा, हार गुहार...

तिन दिन देखि भोकभोकै यी युवती ! छोरा मृ’त्युको मुखमा, हार गुहार माग्दै मिडियामा(भिडियो)

122
0

दैलेख आठबिस नगरपालिकाकी मीना नेपाली यतिबेला छोराको उपचारका लागि गुहार माग्दै हिँडिरहेकी छिन् । जन्मजात छोराको पिठ्यूँमा सानो आ’गोले पो’लेको फोका जस्तो थियो उति बेला हामीले ठीक हुन्छ होला सोचेर खासै वास्ता गरेनौं मीना ले भनिन ।

तर जसरी बच्चाको उमेर बढ्दै गयो त्यो सानो फोका पनि बढेर एकदमै ठूलो ठूलो हुँदै गयो । थप जानकारी सहितको तलको भिडियो हेर्नुहोस ।

दैलेख आठबिस नगरपालिकाकी मीना नेपाली यतिबेला छोराको उपचारका लागि गुहार माग्दै हिँडिरहेकी छिन् । जन्मजात छोराको पिठ्यूँमा सानो आ’गोले पो’लेको फोका जस्तो थियो उति बेला हामीले ठीक हुन्छ होला सोचेर खासै वास्ता गरेनौं मीना ले भनिन । तिन दिन देखि भोकभोकै यी युवती ! छोरा मृ’त्युको मुखमा, हार गुहार माग्दै मिडियामा(भिडियो)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here