Home News एउटा खुट्टा मात्रै टेकेर यसरी मा’गेर आठ बर्षिय छोरोले आफ्नोे बुवा आमा...

एउटा खुट्टा मात्रै टेकेर यसरी मा’गेर आठ बर्षिय छोरोले आफ्नोे बुवा आमा पाल्दै (हेर्नुस् भिडियो )

143
0

एउटा खुट्टा मात्रै टेकेर यसरी मा’गेर आठ बर्षिय छोरोले आफ्नोे बुवा आमा पाल्दै (हेर्नुस् भिडियो ) एउटा खुट्टा मात्रै टेकेर यसरी मा’गेर आठ बर्षिय छोरोले आफ्नोे बुवा आमा पाल्दै (हेर्नुस् भिडियो )

भिडियो हेर्नुहोस्

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
पोखराको सडकसडकमा र ग ल्लिग ल्लिमा एक खुट्टाले मात्रै टेकेर हातले पनि जमिन लाई नै टेकेर मा ग्दै हिडेको देख्न सकिन्छ ।उमेरले आठ बर्ष मात्रै लागेका रोहित मुदेलको जिन्दगी एकदमै द यनिय र अरुको भन्दा एकदमै भिन्न छ ।शरिरले उनलाई एकातिर ठ गेको त छदैछ अर्कोतिर उनलाई आफ्नै परिवार बाट पनि ठ गिएको छ ।

आठ बर्षको यति कलिलो उमेरमा सडकमा मा गेर आफ्नो बुवा आमा लाई पालिरहेका छन् ।मा ग्न नगए आफ्नै आमा बुवाले उनलाई हि र्काउने गर्दारहेछन् ।बुवा आमा दुबै अत्यधिक म दिरा खादा रहेछन् र कसैले दु:ख देखेर अलिकति केही सहयोग गरेको पैसा पनि सबै म दिरा मै सकिदिदा रहेछन् ।

ती सानो नानिको भविष्य के होला कस्ले सोचिदिने ।सुखि सम्पन्न भएको भए मा ग्न पनि जानुपर्दैन थियो होला तर गरिबले गर्दा मा ग्न नगए बिहान बेलुकाकै छाक धान्न धौ धौ भएसगै मा ग्न जानू पठाउनु रहर नभइ बा ध्यता हो ।छोराछोरीलाई राम्रो शिक्षा दीक्षा दिने चाहा कुनचहि परिवार लाई नहुदो होलार तर रहरले कहिले काही बा ध्यताको अगाडि शिर झुकाउदोरहेछ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here