Home News अझै बिहे गर्ने धोको १०० बर्ष कि आमाको ,१०० बर्ष पुगेकी आमालाइ...

अझै बिहे गर्ने धोको १०० बर्ष कि आमाको ,१०० बर्ष पुगेकी आमालाइ हेर्दा सबै पिडा बिर्सिन्छ (भिडियो हेर्नुहोस)

123
0

अमृत मान ओली एक कुसल र चर्चित पत्रकार हुन । उन्ले समाजिक गती बिधी लाई नियाल्ने काम गर्दछन । अहिले सम्म धेरै भिडियो बनाइसकेको अमृत मान ओली ले आज भने नयाँ भिडियो लिएर आएको छ । आउनुश हेरि बिस्त्रित जानकारी भिडियो मा राखिएको छ ।

भिडियो हेर्नुहोस्

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
यो पनि पढ्नुश गायिका इन्दिरा जोशीले शरद केडियासँग इंगेज्मेन्ट गरेकी छन्। शरदले इन्दिरालाई हेलिकोप्टरमा खुम्बु पुर्याएर औंठी साटासाट गरेका हुन्। इन्दिराले शरदले आफूसँग बिहे प्रस्ताव राखेको र आफूले ओके भनेको आफ्नो फेसबुक स्टाटसमा पोस्ट गरेकी छन्।

उनले शरदले आफूलाई औंठी लगाइदिएको विभिन्न तस्बिरहरूसमेत पोस्ट गरेकी छिन्। फेसन डिजाइनरका रूपमा कार्यरत छन् शरद । उनी र इन्दिरा पछिल्लो दुई वर्षयता प्रेममा रहेको बताइन्छ। ‘लूट’ फिल्मको आइटम गीत उध्रेको चोली..बाट चर्चामा आएकी गायिका इन्दिरासँग इंगेज्मेन्ट गरेका शरद पेसाले फेसन डिजाइनर हुन्। काठमाडौ, नक्सालमा फेसन स्टोर चलाइरहेका उनी विभिन्न नयाँ डिजाइनका ड्रेस तयार पार्न माहिर मानिन्छन् ।

फेसन डिजाइनिङकै क्रममा करिब चार वर्षअघि इन्दिरा र शरदको भेट भएको थियो। व्यापारिक घराना केडिया ग्रुपका सदस्य शरद र इन्दिराबीचको मित्रता विस्तारै प्रेममा बदलिँदै गएको बताइन्छ। आउनुह्स हेरै यो भिडियो जुन भर्खरै सार्बजनिक भएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here