Home News भर्खरै संसद भवन भित्र भयो एक्कासी भि*षण ल*डाइँ || कुर्ची फोराफोर र...

भर्खरै संसद भवन भित्र भयो एक्कासी भि*षण ल*डाइँ || कुर्ची फोराफोर र मान्छे भागाभागको अवस्था ||

785
0

भर्खरै संसद भवन भित्र भयो एक्कासी भि*षण ल*डाइँ || कुर्ची फोराफोर र मान्छे भागाभागको अवस्था

ज्योतिषीअनुसार जति पनि राशि छन् ती सबै उत्तिकै महत्वपूर्ण छन् । तर, त्यसमध्ये पनि ४ वटा राशि यस्ता छन्, जो वास्तवमै धेरै बि’लिया हुन्छन् । यी राशिहरु यती बि’लवान हुन्छन् की, त्यहाँ अरुले दि’बिएर बस्नुपर्ने बाि’ध्यता हुन्छ ।१. मेष राशि:यो श्रेणीमा सबैभन्दा पहिलो नम्बरमा मेष राशि छ । जो राशि अन्य सबै राशिभन्दा उि’र्जावान मानिन्छ । यो राशिका मानिसहरु सधैं सक्रिय रहन्छ, रोि’क्नु यीनिहरुको स्वभामा हुँदैन् । यदी कसैले यो राशिका मानिसहरुलाई दिि’क्क बनाउँछ भने उनीहरुले त्यसको वास्ता गर्न छाि’डिदिन्छन् ।

Ads by AdMana.net
मेष राशिका मानिसहरु कसैमाथि भि’रोसा गर्दैनन् । कुनै पनि कुरालाई सधैं आफू मातहत राख्न सि’क्षम हुन्छन् । कुनै पनि कार्यमा आफ्नो निर्णय लागू गर्न चाहान्छन्, र धेरैजसो अवस्थामा सफल पनि हुन्छन् । यीनिहरु कसैसँग प्रभावित भएर आफ्नो जीवनको दिशा बदल्दैनन् । २. बृश्चिक राशि:बृश्चिक राशिका मानिसहरु सि’मर्पित र इमान्दार हुन्छन् । साथै यस राशिका व्यक्तिहरुको भित्र विि’द्रोही भावना पनि प्रमुखताका साथ हुन्छ ।जो मानिसहरु योग्य हुन्छन्, उनीहरुसँग यस राशिका व्यक्ति इि’मान्दारी निि’भाउँछन ।

तर, जो व्यक्तिहरु खुद धोि’केबाज हुन्छन् ती व्यक्तिहरुले भने यस राशिका व्यक्तिबाट सदैव सा वि’धान रहनु जरुरी हुन्छ ।यो राशिका मानिसहरु धेरै भावुक पनि हुन्छन् । जसकारण कहिलेकाँही यीनिहरुलाई सि’हन मुि’स्किल पनि हुन्छ । बृश्चिक राशिका मानिसहरुमा भविश्यका संभावित घि’टनाबारे थाहा पाउने अि’द्भुत क्षि’मता हुन्छ ।३. कुम्भ राशि: कुम्भ राशि भएका मानिसहरुको सबैभन्दा ठूलो विशेषता भनेको के हो भने उनीहरु भावनामा बि’गेर कुनै निर्णय गर्दैनन् । यदी जरुर पर्यो भने यीनिहरु आफ्नो भावन र सि’मवेदनाहरुको पनि वास्ता नगरी अगाडि बढ्न सक्छन् ।

कुम्भ राशिका मानिसहरु धेरै रोि’चक र जिि’ज्ञासु हुन्छन् । यीनिहरु बुद्धिमान पनि मानिन्छन् । यीनिहरु जिि’द्धी स्वभावका हुनुका साथै आि’त्मविश्वासी पनि हुन्छन् ।४. मकर राशि : यो राशि सबैभन्दा उत्कृष्ट राशि मानिन्छ, किनभने यो राशिका मानिसहरुमा आि’त्म नियन्त्रणको भावना धेरै प्रि’बल हुन्छ । अन्य राशि भएका व्यक्तिको मकर राशिवालाहरुमा उि’त्कृष्ट तरिकाले सोच्ने र सम्झने क्षि’मता हुन्छ ।यो राशिका मानिसहरु सधैं सक्रिय रहन्छन् । मकर राशिका मानिसहरुमा आि’त्मविश्वास धेरै नै हुन्छ । जस कारण यो राशिका मानिसहरु धेरै छिटो सफलता हासिल गर्न सक्छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here