Home News अन्ततः बाहिरियो किष्ट हस्पिटलको CCTV फोटेज ! र”हस्मय मु$त्युको पर्दा$फास, परिवारलाई उल्टै...

अन्ततः बाहिरियो किष्ट हस्पिटलको CCTV फोटेज ! र”हस्मय मु$त्युको पर्दा$फास, परिवारलाई उल्टै ध$म्की….

288
0

अन्ततः बाहिरियो किष्ट हस्पिटलको CCTV फोटेज ! र”हस्मय मु$त्युको पर्दा$फास, परिवारलाई उल्टै ध$म्की

कोरो’ना महामा’रीका कारण लकडाउन सुरु भएसँगै स्थगन गरिएको हाँस्यकलाकार जितु नेपालले संचालन गर्ने मुन्द्रेको कमेडी क्लब पुन सुचारु हुनेको छ ।

तर उक्त शोमा अध्यक्षता ग्र’हण गर्दै आएकी अभिनेत्री तथा निर्देशक दिपाश्री निरौलालाई क्लबबाट हटा’इएको छ। कार्यक्रममा अध्यक्षता ग्रहण गर्दै आएकी नि’रौलालाई हटाएर उनको ठाउँमा नायिका करिश्मा मानन्धरलाई ल्या’इएको स्रोतले जनाएको छ।

केही समय अगाडी मात्रै दिपाश्रीले राजेश हमा’ललाई महानायक स्विकार्न नसकिने अभिब्यक्ति दिएपछि उनी चर्को वि’बादमा तानिएकी थिइन् । कैयौँ दर्शकहरुले दीपाश्रीको फिल्म नै बहिष्कार गर्नेसम्म चेता’वनी दिएपछि केही झस्किएकी उनका

कारण मुन्द्रेको शोमा पनि प्रभा’व पर्ने भन्दै उनलाई मुन्द्रेको कमेडी क्लबबाट हटाइएको हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ। मुन्द्रेको कमेडी क्लबबाट हटाइएपछि दिपाश्रीले सामाजिक संजाल मार्फत दोस्रो सिजनमा कार्यक्रममा धेरै परिवर्तन भएको भन्दै यस्तो प्रतिक्रिया दिएकी छिन् ।

दिपाश्री सामाजिक संजालमा यसो लेख्छिन्:
नमस्कार
मुन्द्रेको कमेडि शो को पहिलो सिजन सकिएर दोस्रो सिजन सुरू हुँदैछ। यस्को लागि कार्यक्रममा धेरै परिवर्तनहरू पनि गरिएको छ। फेरी त्यहि माया र सद्भभाब कार्यक्रमलाई निरन्तर प्रदान गर्नुहुन्छ भन्ने आशा गरेकी छु।

मलाइ पहिलो सि’जनका लागि अध्यक्षको रूपमा चुनेर त्यो रमाइलो कुर्सिमा राख्ने प्रिय जितु भाइलाई धन्यवाद! यस्तै गरेर मलाई हौसला दिने शशि सर, पुष्प सर निर्देशक रबिजी लगायत सम्पूर्ण टिमलाई मनै दैखि धन्यवाद ।

त्यो भन्दा पनि धेरै धन्यवाद आद’रणीय दर्शकहरू- जसले हाम्रा कमि कमजोरीहरूलाई नजरअन्दाज गरेर कार्यक्रमलाई स्विकार गरिदिनु भयो !निकट भविष्यमा टेलिभिजनको पर्दामा केहि फरक कार्यक्रम सहित उपस्थित हुनेछु। सम्पूर्ण दर्शकहरूमा नमन!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here