Home News अमेरिकी राष्ट्रपति निर्वाचनमा आयो सनस* नीपूर्ण नतिजा, जित नजिक बाइडेन, तना* वमा...

अमेरिकी राष्ट्रपति निर्वाचनमा आयो सनस* नीपूर्ण नतिजा, जित नजिक बाइडेन, तना* वमा ट्रम्प !

851
0

अमेरिकी राष्ट्रपति निर्वाचनमा आयो सनस* नीपूर्ण नतिजा, जित नजिक बाइडेन, तना* वमा ट्रम्प !
कक्षा १२ को विद्यार्थीहरुको लागि खुसीको खबर [पढ्नुहोस्]
काठमाडाैं / शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री गिरिराजमणि पोखरेलले कोरोना जोखिमको विषम स्थितिमा कक्षा १२ को परीक्षा विद्यार्थी जहाँ छन्, त्यहीँबाट पनि दिन सकिने गरी तयारी गर्न राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डलाई निर्देशन दिनुभएकाे छ ।

आगामी मंसिर ९ देखि १६ गतेसम्म सञ्चालन हुने परीक्षाका सन्दर्भमा बुधबार शिक्षामन्त्री गिरिराजमणि पोखरेलले बोर्डका पदाधिकारीलाई सिंहदरबारस्थित मन्त्रालयमा निर्देशन दिँदै विद्यार्थीहरु जहाँ छन्, त्यहीँबाट स्वास्थ्य मापदण्ड पूरा गरी परीक्षामा सामेल गराउन निर्देशन दिनुभएकाे हाे ।

मन्त्री पोखरेलले विद्यार्थीलाई इन्टरनेटमा समस्या भएमा सम्बन्धित विद्यालयले डाटामार्फत सुविधा दिएर बोर्डमा लेखेर परीक्षा दिलाउन निर्देशन दिनुभएकाे मन्त्री पोखरेलका सचिवालय सदस्य विनोद न्यौपानेले जानकारी दिनुभयाे । छलफलमा जिल्लास्थित शिक्षा विकास तथा समन्वय इकाइ र स्थानीय तहलाई थप प्रभावकारी बनाउने पनि निर्णय भएको छ ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

छलफलमा मन्त्रालयका सचिव गोपीनाथ मैनाली, बोर्डका अध्यक्ष डा चन्द्रमणि पौडेल, सदस्यसचिव दुर्गाप्रसाद अर्याल र मन्त्रालयका सहसचिव दीपक शर्मा सहभागी थिए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here