Home News विवाह पछि पहिलोपटक श्वेता खड्का र विजेन्द्र सिहको टिकटक ,भिडियो भयो भाईरल...

विवाह पछि पहिलोपटक श्वेता खड्का र विजेन्द्र सिहको टिकटक ,भिडियो भयो भाईरल (भिडियो हेर्नुस् )

328
0

नायिका श्वेता खड्का पछिल्लो एक हप्तादेखि विबाहका कारण थप चर्चामा छिन् ।कहाँ भेटिएला, कोहिनुर, कान्छी, लगायतका फिल्ममा अभिनय गरेरकी सामाजिक अभियन्ता समेत रहेकी नायिका श्वेताले धनगढीका प्रेमी विजयन्द्र सिंह रावतसँग विवाह गरिन ।यो उनको दोस्रो विवाह हो ।

केही वर्षअघि दोस्रो विबाहका बारेमा इन्कार गर्दै आएकी श्वेताले पछिल्ला दिनहरुमा भने अब आफू एकल बस्न गाह्रो भएको भन्दै श्रि कृस्न उपर एउटा भावपुर्ण स्ट्याटस समेत हालेकि थिइन् ।

श्वेता र विजयन्द्र केही समयदेखि प्रेममा रहेको चलचित्र वृत्तमा चर्चा भए पनि उनले अस्विकार गर्दै आएकी थिइन् । श्वेताले २०७१ असार २३ गते अभिनेता श्रीकृष्ण श्रेष्ठसँग विवाह गरेकी थिइन् । विवाह गरेको महिनादिनमै श्रीकृष्णले यो संसारबाट विदा मागेर गएका थिए ।

विवाहपछि पहिलो पटक गृहिणी भइ सजिएकि श्वेता र बिजेन्द्र बिचको टिकटक हेर्नुस् ।

याे समचार पनि पढ्नुहोस्

चर्चीत हांस्यकलाकार मनोज गजुरेल र वर्षा शिवाकोटी बिच विवाह भन्ने भ्रामक समाचार आएको भन्दै नायीका वर्षा शिवाकोटीले दुख ब्यक्त गरेकी छिन । उनले फेसबुक मार्फत स्टाटस लेख्दै सो कुरा व्यक्त गरेकी हुन । बर्षाले आफ्नो फेसबुक वालमा यस्तो कुरा लेखेकी छिन ।

“वर्षा सिवाकोटी र मनोज गजुरेलको बिहे हुँदै” भनेर विभिन्न अनलाइनमा आएको समाचारहरु देख्दा दया लागेर आयो । भिजिटर बढाउने नाममा यथार्थ भन्दा निकै बाहिर पुगेर गरिएको प्रचारले नेपालको पत्रकारिता क्षेत्रनै बदनाम बनाएको छ ।पत्रकारितामा गलत न्यारेटिभ सेट गर्ने हिसाबले फैलाइएका यस्ता हल्लाहरुले सहि अर्थमा पत्रकारिता गर्नेमाथि पनि प्रश्न उठेको छ ।आदरणिय सर, मनोज गजुरेलको र मेरो बाटो अलग अलग छ । मेरो उहाँप्रति सम्मान सधै उचो नै रहेको छ । हामीलाई जोडेर कुप्रचार गर्दा कसको पो फाइदा होला र ?
कलाकार भन्दैमा जे पनि लेख्न र भन्न पाइन्छ भन्ने ‘मानसिक विक्षिप्तता’ बेलैमा हटाएको राम्रो 🙏🏻”

तर वास्तविक कुरा चाहिँ के हो भने मनोज र वर्षा दुवैको छुट्टाछुट्टै विवाह हुँदैछ । नायिका बर्षा शिवाकोटीले भर्खरै आफू अब २ वर्षभित्र आफ्ना प्रेमी संग प्रेम विवाह गर्ने अभिव्यक्ति दिएकी थिइन । भने त्यसै क्रममा मनोज गजुरेलले पनि एक टेलिभिजन कार्यक्रम मार्फत आफू छिट्टै विवाह गर्ने अभिव्यक्ति दिएका थिए । तर अनलाइन मिडियाहरुले भने कुरा वास्तविक नै लेखेका थिए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here