Home News भारतमा बिरामीले भरिएको अस्पतालमा आज अचानक भयानक आगलागी, ८ जनाको मृ`त्यु

भारतमा बिरामीले भरिएको अस्पतालमा आज अचानक भयानक आगलागी, ८ जनाको मृ`त्यु

96
0

कोभिड अस्पतालमा अचानक आगलागी हुँदा ८ जनाको मृत्यु भएको छ । बिहीबार बिहानै भारत, गुजरातको अहमदाबादमा एउटा ठूलो दुर्घटना भएको हो । शहर मा स्थित श्रेय अस्पतालमा भयानक आगो लाग्यो । श्रेय अस्पताल कोरोना संक्रमितहरुको लागी प्रयोग हुँदै आएको छ । आगो आईसीयूमा लागेको बताइएको छ । आगोले खतरनाक रूप लिएको थियो, जसकारण ८ जना कोरोना बिरामीहरूको ज्यान गुमाउनुपर्यो । अर्को तिर एक प्यारा मेडिकल स्टाफ घाइते भएका छन् ।

आज बिहान साढे ३ बजे श्रेय अस्पतालमा आगो लागेको बताइएको छ । आज बिहानै पौने ४ बजे तिर दमकल विभागको टोली घटनास्थलमा पुगेको थियो । आगलागी साढे ४ बजे आसपास नियन्त्रणमा लिइएको थियो । जब आगो लाग्यो, त्यहाँ आईसीयूमा १० कोरोना बिरामीहरू थिए, जबकि सम्पूर्ण अस्पतालमा ४९ कोरोना बिरामीहरू थिए । ति मध्ये आठ जनाको मृत्यु भएको भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जानकारी दिएका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here