Home News भागरथिको दोषिलाई फा`सि देउ भन्दै रबि लामिछाने बैतडिको सडकमा (हेर्नुस् भिडियो)

भागरथिको दोषिलाई फा`सि देउ भन्दै रबि लामिछाने बैतडिको सडकमा (हेर्नुस् भिडियो)

342
0

रबि लामिछाने फेसबुक स्ट्याटसमा लेख्छन् : `भागरथीको न्याय को निम्ति उठिरहेका आवाजहरुलाई थप बल मिल्छ कि भन्दै बैतडी तर्फ जादैछौ।अबका अपडेटहरु, केही समयकालागि फेसबुक बाटै..
अरू केहिपनि जान्दैनौं,न्याय नपाई मान्दै मान्दैनौं। ´

यो स्ट्याटस् सार्वजनिक गरेसगै रवि लामिछाने र दिपक बोहोरा बैतडि लागेका हुन् ।त्यतिमात्रै हैन माइतिघरमन्डलामा समेत विभिन्न मुलधारका सामाजिक अभियन्ताले समेत भागरथिको न्यायको लागि आवाज बुलन्द गरेका छन् ।बैतडि पुगेसगै रबि लामिछानेले भागरथिलाई न्याय नदिलाइ नफर्किने प्रतिबद्धता गरेसगै उनी बैतडिकै सडकमा उत्रतै हत्यारालाई फाँसी दे भन्दै न्याय मागिरहेका छन् ।

थप हेर्नुस् भिडियो सामाग्रि :

कक्षा १२ मा अध्ययनरत भागरथीकाे बैतडीको दोगडाकेदार-७ मा वि`भ`त्स ह`त्या`को अनुसन्धान तथा निरीक्षणका लागि सुदूरपश्चिम प्रहरी कार्यालयका प्रमुख डीआईजी उत्तमराज सुवेदी आफैं घ`ट`नास्थलमा पुगेका थिए । चुडेपानीकी १७ वर्षीया भागरथी भट्टको ह`त्या अनुसन्धान सुपरीवेक्षणका लागि सुवेदी आइतबार त्यहाँ पुगेका हुन् ।

प्रदेश प्रहरीका वरिष्ठ उपरीक्षक ‘एसएसपी’ मुकेश सिंहका अनुसार सुवेदी आइतबार बिहानै त्यसतर्फ गएका हुन् । घ`ट`नाको छानविनका लागि प्रहरी नायब महानिरीक्षक ‘डीआईजी’ सुवेदीले शुक्रबारै प्रदेशका अर्का एसएसपी जनकराज पाण्डेलाई पनि खटाइसकेका थिए।

प्रहरी प्रधान कार्यालय, नक्सालले केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो ‘सीआईबी’ को टोली पनि खटाइसकेको थियो । कञ्चनपुरको निर्मला ह`त्या प्रकरणको अनुसन्धानका लागि खटिएको प्रहरी नायब उपरीक्षक ‘डीएसपी’ पञ्चकुमार बाखु नेतृत्वको टोलीलाई बैतडी पनि पठाइएको थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here