Home News श्वेतासंग विवादपछि लाखौ खर्च गरेर सुष्मा दिइन् कल्बमा पार्टी। ऋषि धमला देखि...

श्वेतासंग विवादपछि लाखौ खर्च गरेर सुष्मा दिइन् कल्बमा पार्टी। ऋषि धमला देखि करिश्माको छोरीको सम्म

122
0

अभिनेत्री सुस्मा कार्की, आरती खड्का र युट्वुवर उत्सव रसाइलीबीच मिलापत्र भएको छ । दरबारमार्गमा एक क्लबमा आफुमाथि दुर्व्यबहार भएको भन्दै कार्कीले प्रहरीमा उजुरी दिएकी थिइन् । दुबै पक्षले आज दरबारमार्ग प्रहरीमा मिलापत्रमा हस्ताक्षर गरेका हुन् ।

सुष्मालाई थप्पड हानेकी अभिनेत्री श्वेता खड्काकी बहिनी आरतीले माफी मागेकी छन् । तीनैजनाले मिडियाबाजी नगर्ने, समाचारलाई डिलिट गर्ने र सामाजिक संजालमा माफी सहितको स्टाटस लेख्ने सहमति भएको छ । कागजमा हस्ताक्षरपछि प्रहरीकै अगाडि तीनैजनालाई अँगालो हाल्न लगाइएको थियो ।
श्वेतासंग विवादपछि लाखौ खर्च गरेर सुष्मा दिइन् कल्बमा पार्टी। ऋषि धमला देखि करिश्माको छोरीको सम्म

याे समचार पनि पढ्नुहोस्
सिन्धुलीका कृष्णहरी खड्का अहिले काठमाडौको कपनमा बस्छन् । २०६७ सालमा वुवाको निधन भयो । परिवारमा तीन दिदी बहिनी र एक भाई थिए । भाई काठमाडौमा पढाईको सिलसिलामा थिए । सिन्धुलीमा रहेकी एक युवतीसंग भाईको प्रेम थियो । उनको नाम कल्पना बस्नेत हो । उनीसंग विवाह भयो । विवाह पछि दिदी भिनाजुको अनावश्यक दवाव सुरु भयो । आफुले भने अनुसार गर्नुपर्छ भनेर वुहारीलाई अनावश्यक दवाव दिइन थालेको आफुले थाहा पाए ।

तिन दिदीहरुको विवाह भइसकेको थियो । वुवाको निधन पछि उनको सम्पत्तीमा दिदीहरुले पनि आश गरे । करोडौको जग्गा बुवाको नाममा थियो । वुवाको निधन पछि आमाको नामवाट माइलो दिदीले आफुले नाममा जग्गा गराइन् । भाईले सल्लाहले माग्दा दिदीले दिइनन् । काठमाडौमा दिदीलाई घर पनि वुवाले नै बनाइदिएको उनलाई थाहा भएपनि उनले दावी गरेनन् ।

तर सिन्धुलीमा भएको सम्पत्तीमा विवाह भएर गएका दिदीहरुले दावी गर्न नपाउने उनको दावी हो । उनीहरुले सिन्धुली जिल्ला अदालतवाट आमा र आफ्नो अंशियार बनाएर दिदीवाट आफ्नो नाममा जग्गा आयो । त्यस मध्य केही जग्गा दिदीले नै बेचिसकेकी थिइन् । आफु सिधा भएका कारण जहिले पनि दिदी भिनाजुहरुले निकै दवावमा राख्ने गरेको पनि भाइको भनाई छ ।

भाई सिधा छ त्यस्तै सिधा बुहारी ल्याएपछि सबै सम्पत्ती आफुले चलाउन पाइन्छ भन्ने सोच दिदी भिनाजुको रहेको आफुले थाहा पाएको भाईले बताएका छन् । तर बुहारीले उनीहरुको दवाव नमान्न थाले भान्जा समेतले आफुहरु माथि अनेक आरोप लगाउने गरेको उनको भनाई छ । तर अवस्था यति सम्म पुग्यो की दिदी भिनाजुले ४० लाखको सुपारी दिएर भाईको परिवार नै सिध्याउन खोजेको कुरा खुलेपछि भाई अहिले सार्वजनिक रुपमा वाहिर आएका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here