Home News मोटरसाइकल किनेर खुसि हुँदै घर फर्केका युवक अब कहिल्यै घर नपुग्ने भए…

मोटरसाइकल किनेर खुसि हुँदै घर फर्केका युवक अब कहिल्यै घर नपुग्ने भए…

474
0

कैलालीमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु भएको छ। जिल्लाको कैलारी गाउँपालिका–३ हुलाकी राजमार्गमा पूर्वबाट पश्चिम आउदै गरेको अनटेस्ट मोटरसाइकलले डल्लबलाई ओभर टेक गर्दा भएको दुर्घटनामा १ जनाको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ। प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय अत्तरियाका अनुसार दुर्घटनामा परी धनगढी उपमहानगरपालिका–१९ का अन्दाजी ४० वर्षीय खकेन्द्र चौधरी रहेका छन्।

दुर्घटनामा परि गम्भीर घाइते भएका चौधरीको उपचारका क्रममा धनगढीको निसर्ग अस्पतालमा मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ। त्यस्तै भक्तपुर नगरपालिका–घलातेचोकस्थित अरनिको राजमार्गमा सल्लाघारीबाट जगातीतर्फ तीव्र गतिमा जाँदै गरेको टिपरले ठक्कर दिँदा एक पुरुषको मृत्यु भएको छ ।

बा ५ ख ४७९ नं को टिपरको ठक्करबाट सिन्धुपाल्चोक बलेफीगाउँपालिका–७ घर भई नाइटिङ्गेल बोर्डिङ स्कुल कुपण्डोल ललितपुरमा चालकको रुपमा काम गर्ने ३५ वर्षीय बलराम तामाङ्को मृत्यु भएको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरका प्रहरी नायब उपरीक्षक दीपक गिरीले जानकारी दिए । प्रहरीले टिपर र चालक सिन्धुपाल्चोक साँगा चोक गढी नगरपालिका–११ का २९ वर्षीय सुरेन्द्र खत्रीलाई नियन्त्रणमा लिई थप अनुसन्धान तथा कारवाही अगाडि बढाएको प्रहरीले जनाएको छ ।

काजोल र गोविन्दलाई किन छैनन् फिल्ममा? अभिनेत्री काजोलले गोविन्दसँग कुनै पनि फिल्ममा काम गरिनन् । आम पाठकहरुको लागि किनहोला भन्ने प्रश्न मनमा उठ्न सक्छ । यस्तै प्रश्नको सामना गरेपछि काजलले भारतीय मिडिया बलिउड लाइफका पाठकहरूको प्रश्नहरूको जवाफ दिँदै भनिन्, ‘हामीले जंगलि नामको फिल्म सुरु गरेका थियौं, जुन निर्देशक राहुल रावलेले बनाउनु पर्ने थियो ।

हामीले यस फिल्मको लागि फोटोशूट पनि गरेका थियौं तर यो सुरु हुनु अघि फिल्म रोकियो । हामीले फोटोशूट बाहेक फिल्मका लागि कुनै शुटिंग गरेका थिएनौं, तर म भन्न चाहन्छु गोविन्द (गोविन्द) एक अद्भुत अभिनेता हो । मैले सँधै भनेको छु कि मानिसहरूलाई हसाउन धेरै गाह्रो हुन्छ र गोविन्दले ती कार्यहरू राम्रो गर्दछन ।

काजोललाई भविष्यमा गोविन्दसँग काम गर्ने भनेर सोधिंदा उनले भनिन्, ‘मलाई भविष्यको बारेमा थाहा छैन तर गोविन्द अद्भुत अभिनेता हुन्। यदि राम्रो कुरा आयो भने हामी अवश्य काम गर्नेछौं ।’ बलिउड अभिनेत्री काजोल नेटफ्लिक्समा रिलीज भएको उनको नयाँ फिल्म ‘त्रिभंगा’ लिएर दर्शकहरुमा आएकी छिन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here