Home News बिहानै आयो दु:खद खबर भारतमा भएको सडक दुर्घटनामा नेपाली दम्पत्तीको निधन, नाबालक...

बिहानै आयो दु:खद खबर भारतमा भएको सडक दुर्घटनामा नेपाली दम्पत्तीको निधन, नाबालक २ छोराले अभिभावक गुमाए

404
0

भारतमा भएको सडक दुर्घटनामा नेपाली दम्पत्तीको निधन भएको छ । भारतको हैदरावादमा टिपरको ठक्करबाट नेपाली दम्पतीको निधन भएको हो । प्युठान स्वर्गद्वारी नगरपालिका तापा–७ का स्थानिय बासीन्दा उनीहरु दाङ भालुवाङको पिपरीमा बसाई सरेका थिए । पछि उनीहरु ९ वर्ष देखि भारतमा काम गर्थे । भीमलाल भण्डारी र मीनादेवी भण्डारी भारतको एक चाइनिज रेष्टुरेष्टमा ९ काम गर्दै आएका थिए

काठमाडौं । क’ञ्च’न’पु’र’की नि’र्म’ला प’न्त’को ब’ला’त्का’र’पछि ह’त्या भएको साढे २ वर्ष बि’तिसक्दा पनि प्रहरीले अ’भियु’क्तको प’हिचान ग’र्न सकेको छैन । लामो अ’नुसन्धानपछि पनि अ’भि’यु’क्त’को ‘क्लु’ पा’उन न’सकिएको प्रहरीले ज’नाएको छ ।प्रहरीले यो घ’टनालाई विभिन्न को’णबाट अ’नुसन्धान ग’रिरहेको ज’नाएको छ ।०७५ साउन १० गते क’ञ्चनपुरको भी’मद’त्तनगर २ कि १३ वर्षीया कि’शोरी नि’र्म’ला प’न्त ‘नो’ट’ लिन साथीको घर गएकी थिइन् ।

उनी त्यहाँबाट भा’सी जाने भन्दै नि’स्किएकी थिइन् । तर साँझसम्म घर न’फ’र्कि’ए’की नि’र्म’ला साउन ११ गते घ’रभन्दा झ’न्डै डेढ कि’लोमिटरको दु’रीमा रहेको उ’खुबारीमा मृ’त फे’ला प’रेकी थि’इन् ।अ’नुसन्धान र मे’डि’क’ल रि’पो’र्ट’बाट उनको ब’ला’त्का’र’पछि ह’त्या भएको खु’लेको थियो । तर सा’ढे दुईवर्ष बि’ति’स’क्दा पनि घ’टनामा कसको सं’लग्नता थियो भन्ने खु’ल्न सकेको छैन ।अन्य क’यौं घ’टनाको अ’नुसन्धानमा स’फलता प्राप्त गरे पनि नि’र्म’ला ह’त्या’का’ण्डमा स’फलता प्राप्त नहुँदा प्रहरीको समेत आ’लोचना हुँदै आएको छ ।काठमाडौं । क’ञ्च’न’पु’र’की

नि’र्म’ला प’न्त’को ब’ला’त्का’र’पछि ह’त्या भएको साढे २ वर्ष बि’तिसक्दा पनि प्रहरीले अ’भियु’क्तको प’हिचान ग’र्न सकेको छैन । लामो अ’नुसन्धानपछि पनि अ’भि’यु’क्त’को ‘क्लु’ पा’उन न’सकिएको प्रहरीले ज’नाएको छ ।प्रहरीले यो घ’टनालाई विभिन्न को’णबाट अ’नुसन्धान ग’रिरहेको ज’नाएको छ ।०७५ साउन १० गते क’ञ्चनपुरको भी’मद’त्तनगर २ कि १३ वर्षीया कि’शोरी नि’र्म’ला प’न्त ‘नो’ट’ लिन साथीको घर गएकी थिइन् ।

उनी त्यहाँबाट भा’सी जाने भन्दै नि’स्किएकी थिइन् । तर साँझसम्म घर न’फ’र्कि’ए’की नि’र्म’ला साउन ११ गते घ’रभन्दा झ’न्डै डेढ कि’लोमिटरको दु’रीमा रहेको उ’खुबारीमा मृ’त फे’ला प’रेकी थि’इन् ।अ’नुसन्धान र मे’डि’क’ल रि’पो’र्ट’बाट उनको ब’ला’त्का’र’पछि ह’त्या भएको खु’लेको थियो । तर सा’ढे दुईवर्ष बि’ति’स’क्दा पनि घ’टनामा कसको सं’लग्नता थियो भन्ने खु’ल्न सकेको छैन ।अन्य क’यौं घ’टनाको अ’नुसन्धानमा स’फलता प्राप्त गरे पनि नि’र्म’ला ह’त्या’का’ण्डमा स’फलता प्राप्त नहुँदा प्रहरीको समेत आ’लोचना हुँदै आएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here