Home News धुवा र खरानी बनेर अस्ताए कन्चन तिमिल्सिना गाउँले सबैका आँखा थामिएनन् आमाको...

धुवा र खरानी बनेर अस्ताए कन्चन तिमिल्सिना गाउँले सबैका आँखा थामिएनन् आमाको अवस्था भयो एस्तो (भिडियो)

350
0

धुवा र खरानी बनेर अस्ताए कन्चन तिमिल्सिना गाउँले सबैका आँखा थामिएनन् आमाको अवस्था भयो एस्तो (भिडियो)

यो समचार पनि पढ्नुहोस।
त्यहाँको लोम्हटा गाउँमा एकै फन्दामा देवर-भाउजु मृत फेला परेका हुन्‌ । परिवारले लामो समयसम्म ढोका नखुलेपछि आफैँ खोले, तब दुबै लाश सा’डीमा घुमटिएको अवस्थामा मृत फेला परेका थिए । प्रहरीका अनुसार लामो समयदेखि उनीहरुबीच देवर र भाउजुको सम्बन्ध नभई अरुथीक नै चलिरहेको थियो ।

उनीहरुबीच श्रीमान र श्रीमतीको जस्तो सम्बन्ध रहँदै
आएको खुलेको छ । तर यो बीचमा परिवारले उनीहरुलाई अलग गर्नका
लागि देवर चौाँहीको विवाहको बारेमा तयारी गर्न थालेका थिए । आफुहरु सम्बन्धमा रहेको कुरा कसैलाई भन्न नसकेका उनीहरुले तब उनीहरुले यस्तो कदम उठाएको खुलेको छ । बान्द्रा जिल्लाको बबेरु थाना क्षेत्र बडौली कावात्रा निवासी रासिपालकी छोरी २८ वर्षीया सुनिताको विवाह २०२६ मा ब्राहाणतारा गाउँका हरिओम निषाद छोरा शिवबरनसँग भएको थियो ।जेसीबी चालक हरिओम बान्द्रामा छन्‌ । हरिओम कामका कारण प्रायः बान्द्रामा हुन्छन्‌ ।

विवाह भएको केही दिन पछि सुनिता र २२ वर्षीय देवर राममिलन र सुनीताबीच ना’जायज सम्बन्ध कायम भएको थियो ।त्यसपछि तिनीहरूले एक अर्कालाई मनपराउन थालेको बताइएको छ । घरमा दाई नभएको मौकामा राममिलन र श्रीमान नभएको मौकामा सुनीता एक अर्काको इच्छा पुरा गर्दै आएका थिए भनिएको छ ।यो कुरा परिवारका सदस्यहरूलाई पनि जानकारी भइ्सकेको थियो ।

अवस्था नियन्तण भन्दा बाहिर जाने लगभग पक्काजस्तै देखिएको थियो ।,,,भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला, हरिओमलाई जानकारी नदिएर परिवारका अन्य सदस्यहरुले रामामिलनको विवाह गर्दिने कुरामा विचार गर्न थालेका थिए ।राममिलानको विवाह असोदर प्रहरी चौकी क्षेत्रको गाउँमा गर्ने कुरा पक्कापक्की भैसकेको थियो । त्यसबैलादेखि अलग हुने डरले देवर र भाउजु दुःखी हुन थालेका थिए ।परिवारका सदस्यहरूले भने कि राममिलन मंगलबार राति बुबाको साथ आमन्तित गरेर फर्केका
थिएदिनभरीको काम सक्काएर सबै सुल गए ।

सुनिताका तीन वर्षीय छोरा हर्ष हजुरआमा बलियासँग सुतिरहेका थिए । सुनिता दोस्रो तीन महिनाकी छोरी क्रान्तिसँग कोठामा सुतिन्‌ ।सुनिता मंगलबार बिहान कोठाबाट बाहिर निस्किइनन्‌ ।कोठाबाट बालिका चि’च्याईरहेको आवाज आयो र सनीतासँगै राममिलनलारई्ई पनि परिवारका सदस्यहरुले

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here